Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
10.04.2020, 13:20

Як оформити онлайн-передплату газет і журналів (ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ)

Актуально під час карантину. Укрпошта пропонує українцям 7 найпопулярніших послуг, якими можна скористатися, не виходячи з дому. Серед них – онлайн-передплата періодичних видань.
Зробити це зовсім нескладно. Для оформлення передплати потрібно:

1. Зайти на головну сторінку сайту www.ukrposhta.ua, клікнути на банер "Передплачуй газети та журнали онлайн", потрапити в розділ "Передплата на періодичні видання".2. Обрати потрібне видання за назвою, передплатним індексом чи тематикою (категорія, підкатегорія), натиснути "Переглянути".

3. Вказати кількість примірників, передплатний період, упродовж якого бажаєте отримувати видання (позначити кожен місяць, на який хочете прередплатити газету чи журнал).

4. Додати "у кошик" обране видання.

5. Натиснути "оформити замовлення".

6. Обов’язково вказати прізвище, ім’я замовника, поштову адресу, на яку здійснюватиметься доставка видання, телефон та електронну адресу, на яку замовнику прийде повідомлення про підтвердження прийнятого замовлення.

Також в Укрпошті можна адресно доставити через листоношу чи скористатися онлайн-послугами:

-Отримати пенсію та соціальні виплати,
-Сплатити комунальні платежі,
-Замовити ліки,
-Оформити онлайн-передплату,
-Отримати поштовий переказ "З картки додому",
-Замовити продукти та інші товари широкого вжитку,
-Купити товари з інтернет-магазинів.

"Аби замовити послуги не виходячи з дому, потрібно лише знати листоношу, яка обслуговує ваш будинок. Для цього можна заповнити коротку онлайн-форму bit.ly/lystonosha або зателефонувати до Контакт-центру 0 800 300 545 та набрати цифру 9. Можна скористатися основними послугами і через смартфон чи комп'ютер на сайті компанії чи в мобільному додатку", - повідомляє пресслужба Укрпошти.

РАНІШЕ МИ ПИСАЛИ
Як передплатити газету чи журнал не виходячи з дому (+ІНСТРУКЦІЯ)


Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net