Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
16.05.2020, 08:00

Назвали дату, коли знову пом'якшать карантин

Визначили день, коли урядовці будуть послаблювати карантинні обмеження.
Другий етап послаблення карантину можливий уже з 22 травня і буде розглядатися на одному із найближчих засідань Кабінету Міністрів України. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

“Серед пом’якшень, які ми пропонуємо з 22 травня є дозвіл на проведення спортивних змагань, але без глядачів; дозвіл на роботу готелів, окрім хостелів та без функціонування ресторанів та спортивних залів; дозвіл на проведення зовнішнього незалежного оцінювання та роботу громадського транспорту і дошкільних навчальних закладів”, - перелічив Максим Степанов.

Як підкреслив Міністр, всі послаблення карантину можливі лише за умови дотримання протиепідемічних правил: маскового режиму, соціальної дистанції, дезінфекції антисептиками для рук тощо.

При цьому самі пом’якшення будуть проводитися у 4 етапи. “Нами вже розроблений поетапний вихід з карантину. Він дуже чіткий і може бути прийнятий на найближчому засіданні Кабміну. Мова йде про чотири етапи виходу з карантину. Всі вони відповідають певним критеріям і під кожен з цих етапів є певні пом’якшення. Перший етап був 11 травня, другий – плануємо на 22 травня”, - сказав Максим Степанов.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Нагадаємо, у МОЗ назвали області з найбільшим добовим приростом хворих на COVID-19. У світі зафіксували понад 4,34 мільйона випадків COVID-19. У світі зафіксували понад 4,34 мільйона випадків COVID-19.
Коментарі:
Бесплатка


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net