Як після візиту Зеленського змінився мобільний зв'язок на Рівненщині
Рівненщині з’являться ще 25 нових та 105 модернізованих вишок мобільного зв’язку. Всього у планах на рік – 190 базових станцій, пише rivne.media.
Нагадаємо, покращити мобільне покриття у проблемних районах Рівненщини Віталію Ковалю доручив президент України Володимир Зеленський після робочого візиту Рівненською областю. Зокрема, глава держави пожалівся на проблеми зі зв’язком в Острозькому районі.

Рівненські аграрії вже обмолотили 45% озимого ячменю

На Рівненщині розпочалася важлива сільськогосподарська кампанія – жнива-2025. Аграрії області вже активно збирають ранні зернові культури, демонструючи перші обнадійливі результати.
переглядів: 87
Спека і грози: яку погоду чекати на Рівненщині?

У Рівненській області вже зовсім скоро знову потеплішає. За прогнозом синоптиків, очікується здебільшого суха та спекотна погода, лише в понеділок вдень можливий дощ із грозою.
переглядів: 229
Понад 8 тисяч школярів із Рівненщини навчаються за кордоном: що з цим буде робити МОН?

Наразі понад 8 тисяч учнів із Рівненської області продовжують здобувати освіту за межами України.
переглядів: 298
Заліз через вікно і викрав 18 тисяч: у Рівному пограбували кав’ярню

У Рівному правоохоронці оперативно затримали молодого чоловіка, який проник до мобільної кав’ярні та викрав з каси 18 тисяч гривень.
переглядів: 449
Двох Героїв із Рівненщини посмертно нагородили орденами «За мужність»

У Деражненській громаді на Рівненщині 9 липня відбулося вручення державних нагород родинам двох загиблих Захисників — Тараса Стецюка та Юрія Гаврилюка.
переглядів: 518
Реклама