Територію рівненського музею відкрили для відвідувачів – що можна подивитися

Військовий і патрульний з Рівненщини отримав найвищу державну нагороду

Патрульний поліцейський із Рівненської області Михайло Кравчук, позивний «Койот», удостоєний звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка». Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський, який особисто вручив державну нагороду захиснику.
переглядів: 133
У Вараському районі побільшало ДТП за участю підлітків на двоколісному транспорті

За останні три місяці на території Вараської громади зафіксовано 15 випадків госпіталізації підлітків із серйозними травмами, отриманими внаслідок дорожньо-транспортних пригод за участю мотоциклів та мопедів.
переглядів: 102
На Рівненщині вшанували пам’ять загиблого захисника Олега Лазька

У Квасилові, що на Рівненщині, на фасаді місцевого ліцею з’явилася меморіальна дошка на честь загиблого воїна Олега Лазька — випускника цього закладу.
переглядів: 120
Концерт у парку Лебединка відбудеться 6 липня

6 липня, в парку Молоді (Лебединка) відбудеться черговий захід у межах культурного проєкту «Рівне. Літо. Музика». Початок — о 17:00.
переглядів: 141
У Рівному в один день одружились 13 пар

4 липня у Рівненському відділі ДРАЦС було зареєстровано 13 нових шлюбів. Один із них — між громадянкою України та громадянином Республіки Польща — відбувся в рамках пілотного проєкту «Шлюб за добу».
переглядів: 355