Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
09.08.2020, 09:20

На дорогах Рівненщини обмежили рух вантажних автомобілів

Через спеку "фурам" заборонили удень їздити дорогами Рівненщини. Адже великоваговий вантажний транспорт руйнує дорожнє покриття та робить неможливим нормальний проїзд для іншого транспорту.
Ілюстративне фото

На території Рівненської області діє температурний режим, який забороняє багатотонним транспортним засобам, фактична маса яких перевищує 24 тонни та навантаженням на вісь більше 7 тонн, рух автомобільними дорогами загального користування у денну пору доби за температури повітря більше як +28 градусів за Цельсієм з 10:00 до 22:00.

"З метою збереження дорожнього покриття, водіям великовантажних транспортних засобів пропонується при перевищенні зазначеної денної температури здійснювати відстій на відведених стоянках до зниження температурних показників", повідомляє Патрульна поліція Рівненської областіТим часом у Здолбунові з 10 серпня на місяць перекриють залізничний переїзд.

Нагадаємо, з 25 липня працює в цілодобовому режимі габаритно-ваговий комплекс на трасі Н-25 "Городище-Рівне-Старокостянтинів", що у селі Нова Любомирка,у Рівненському районі.

Коментарі: