Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
08.10.2020, 09:20

Партія «ЗА МАЙБУТНЄ» вимагає відставки міністра охорони здоров’я України Максима Степанова

Політична партія “ЗА МАЙБУТНЄ” вимагає відставки міністра охорони здоров’я України Максима Степанова, оскільки він не впорався з коронавірусними викликами. Про це йдеться в заяві політсили, опублікованій у Facebook.
“Пів року часу, 64 мільярди гривень – і нуль результату. Відсутність необхідної кількості лабораторій, де можна пройти безкоштовне тестування, неякісні та неінформативні тести, брак ліжко-місць у лікарнях з можливістю підключення кисневих апаратів, брак комп’ютерних томографів… Хаотичне й нелогічне визначення основних “коронавірусних” лікарень – усе це призводить до стрімкого поширення вірусу й нових смертельних випадків”, – стверджують у партії.

Там впевнені, що лише за десяту частину вказаних коштів можна було повністю підготувати країну до боротьби з епідемією. Однак МОЗ під керівництвом Степанова не захистило ні громадян, ні лікарів.

“Я зі здивуванням прочитав виступ Президента Зеленського в Рівному, де він звинуватив політиків і місцеві вибори в зростанні захворюваності на коронавірус. Що, коли був жорсткий карантин, країна не мала такої кількості захворювань. Я хочу відповісти Президенту. Люди пішли на карантин, бо були налякані. Вони дали владі підготуватися. Вони втратили робочі місця, втратили свій бізнес, міста втратили податки, обласні бюджети втратили податки, державний бюджет втратив податки. Влада не підготувалася. А сьогодні розповідати про те, що треба йти на жорсткий карантин? А за рахунок чого будуть жити люди, за рахунок чого будуть виживати підприємства?” – наголосив в ефірі ток-шоу “Право на владу” лідер партії “ЗА МАЙБУТНЄ”
Ігор Палиця
.Він зауважив, що за 5 мільярдів гривень держава могла повністю підготуватися до протидії хворобі: забезпечити тестування, ліжко-місця з подачею кисню та апарати КТ.

“Одна лабораторія, яка зможе робити 1 тисячу тестів на добу, коштує 7 мільйонів гривень. Це без загальнобудівельних робіт. За 1 мільярд гривень держава, якби пів року не тягнула когось за хвіст, могла б забезпечити проведення 150 тисяч тестів на добу по всій країні. Усього мільярд гривень! Ще за 2 мільярди можна було б профінансувати й забезпечити 100 тисяч кисневих точок для українців. Бо коли кажуть, що в нас є ліжко-місця, це профанація, вони не забезпечені киснем і не можуть рятувати життя”, – наголосив політик.

Також, за його словами, за 2 мільярди гривень можна було б придбати 200 комп’ютерних томографів і роздати по 8-10 у кожну область.

“Політична партія “ЗА МАЙБУТНЄ” вимагає відставки міністра охорони здоров’я Максима Степанова, який за пів року не зміг налагодити ефективну протидію поширенню COVID-19. Таким посадовцям не місце в уряді! Ми ініціюємо збір підписів за відставку очільника МОЗ Максима Степанова! Адже непрофесійність та безвідповідальність неминуче призведуть до трагічних наслідків для країни”, – заявили в політсилі.Передвиборна агітація.
Коментарі: