Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
13.10.2020, 11:36

Рівняни бояться, що в них можуть «вкрасти» тенісні корти

Мешканці міста схвильовані ситуацією, яка складається щодо тенісних кортів у парку Шевченка. Тривалий час корти було зачинено і якби не тиск громади та місцевих ЗМІ, то невідомо, чи зараз там могли б займатися, як діти, так і дорослі.


А це більше сотні людей в тиждень, які без тенісу не уявляють свого життя.Водночас мешканці міста не знають, яка доля чекає тенісні корти. Адже містом ходять чутки про те, що землю під кортами хочуть продати під забудову і на місці дозвілля сотень рівнян може «вирости» чергова багатоповерхівка. Звісно така ділянка у «серці Рівного» - це ласий шматок землі для будь-якого забудовника, але у Рівному немає альтернативи цим кортам. І якщо ми не вкладатимемо в розвиток спорту та дозвілля дітей, то яке ж майбутнє міста нас чекає.Обурена громадськість почала збір підписів під зверненням про недопущення закриття тенісних кортів. Також люди просять передати земельні ділянки на яких розташовані корти в оренду ГО «Центр розвитку тенісу в місті Рівне», щоб бути впевненими в тому, що цю землю ніхто не зможе «роздери банити».

Під зверненням вже більше трьох сотень підписів. А ви підтримуєте функціонування кортів?! Готові підписати таке звернення?![i][/i]
Коментарі: