Як проголосувати виборцю на самоізоляції
"Громадянам, які у день виборів будуть знаходитись на самоізоляції, рекомендується здійснювати голосування за місцем перебування", - сказав очільник МОЗ.
Для цього треба заздалегідь подати заяву та медичну довідку про стан здоров’я в територіальну виборчу комісію.
Зробити це необхідно не пізніше 20:00 останньої п’ятниці перед голосуванням 23 жовтня.
Ця процедура запроваджена, щоб виборча дільниця на своєму засіданні прийняла рішення щодо включення до витягу зі списку виборців для голосування за місцем перебування.
Максим Степанов додав, що лікар або заклад охорони здоров’я може видати або виписку з медичної картки амбулаторного хворого, або витяг з реєстру медичних записів про направлення та рецептів електронної системи охорони здоров’я.

МОЗ, довідка, заява, самоізоляція, Вибори 2020 проголосувати
У Рівному з’явиться перший безбар’єрний спортмайданчик

У Рівному тривають роботи з оновлення Гідропарку. Тут не лише впорядковують територію, а й втілюють нові інфраструктурні рішення.
переглядів: 20
Буревій на Рівненщині: стало відомо про наслідки

На Рівненщині 7 липня ввечері пронісся сильний буревій.
переглядів: 30
Прогноз погоди у Рівному на 8 липня: чого чекати

У вівторок, 8 липня, в Рівному синоптики прогнозують нестійку погоду. Вранці можливі короткочасні прояснення, однак уже з другої половини дня очікується сильний дощ із грозою.
переглядів: 301
На Рівненщині вигадали нову схему обману

Поліція Рівненської області застерігає громадян від нової схеми онлайн-шахрайства, що активно поширюється через месенджер Telegram.
переглядів: 364
Полісся прощається з Героєм: на Запорізькому напрямку загинув Олександр Сиротюк

У березні 2025 року під час виконання бойового завдання в Запорізькій області загинув військовослужбовець із Володимирецької громади — 42-річний Олександр Сиротюк.
переглядів: 383