Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
19.10.2020, 17:34

#Подаруй_світло: у Рівному засяяв Свято-Воскресенський кафедральний собор

У Рівному підсвітили Свято-Воскресенський кафедральний собор
У Рівному набрав обертів проєкт «Подаруй світло» – ініціатива чинного голови Рівненської ОДА та кандидата на посаду міського голови Віталія Коваля. Суть проєкту полягає в підсвітці культових та знакових споруд міста, таких як театр, музей, собор тощо.

Під супровід церковного хору у Рівному підсвітили знакову релігійну споруду. В рамках ініціативи Віталія Коваля #Подаруй_світло засяяв Рівненський Свято-Воскресенський кафедральний собор.«Ми продовжуємо виводити Рівне з тіні. Світло означає пробудження життя, надії, миру, злагоди та добробуту. Не втрачайте світло віри на краще майбутнє. Рівне має бути безпечним та комфортним містом», – сказав Віталій Коваль.

Цього разу до підсвітлення об‘єкту долучилася група компаній «Стоград». Генеральний директор Олександр Іванов розповів, що для них було за честь підсвітити саме цей об’єкт.

«Кажуть любов врятує світ, але до любові потрібна віра. Чим більше такої віри, тим більше хороших вчинків. Робити такі добрі справи будемо продовжувати й надалі», – сказав Олександр Іванов.«125 років цей собор звеличується на цьому місці. Я вважаю, що сьогоднішня подія додасть йому ще більшої величності. Тут молилися минулі та сучасні покоління. Я вірю, що тут будуть молитися і майбутні. Кожен рівнянин, проходячи повз Свято-Воскресенський кафедральний собор, зможе піднести очі і згадати, яке місце храм займає у кожного в житті», – сказав архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.Нагадаємо, це вже четвертий об’єкт, який підсвітили в рамках проєкту Віталія Коваля #Подаруй_світло. Раніше засяяли фасади таких споруд, як Рівненський музично-драматичний театр, Краєзнавчий музей, Зал камерної та органної музики. Після підсвічення міської архітектури, у планах Віталія Коваля – перейти до освітлення вулиць, пішохідних переходів та всіх темних куточків Рівного.