Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
23.10.2020, 10:11

На Макарова будують спорткомплекс європейського рівня

фото з rv.gov.ua.

Споруда буде максимально функціональною.
У приміщенні матимуть змогу проводити тренування та змагання з різних видів спорту – баскетболу, волейболу, футзалу, гандболу, карате, боксу, боротьби, гімнастики, кікбоксингу та інших.

Наразі готовність першої черги – 47%. Будівельники проводять зовнішні та оздоблювальні роботи.

«Майбутній спорткомплекс забезпечуватиме потреби усіх, хто його експлуатуватиме. Проєкт включає внутрішнє оснащення, тому спортивні федерації Рівненщини надали свої пропозиції. Адже для змагань всеукраїнського та міжнародного рівня важливі вимоги до обладнання. Покриття підлоги, табло, щити, ворота – усе повинно мати сертифікацію і відповідати стандартам», - відзначив заступник голови ОДА Сергій Гемберг.

Спорткомплекс також адаптують для зайняття спортом для людей з інвалідністю та маломобільних груп.

Універсальний спортивний зал розрахований на 3000 глядачів, його можна швидко трансформувати в концертний зал. Мультифункціональна арена дасть можливість проводити заходи та події регіонального, державного та міжнародного рівня – бізнесові, культурно-розважальні та спортивні. Це дозволить організовувати на високому рівні різноманітні події: саміти, форуми, симпозіуми, виставки, фестивалі, концерти, чемпіонати.

За повідомленням з Рівненської ОДА.

Нагадаємо, у спорткомплексі буде 50-метровий басейн. Спорткомплекс дозволить проводити тренування та змагання з індивідуальних та ігрових видів спорту, а також заняття з легкої атлетики у зимовий період. Нині через відсутність в області спеціалізованих спортзалів провідні спортсмени Рівненщини вимушені тренуватися в інших регіонах України та за кордоном.