Рівненщина: під час гасіння нічної пожежі вогнеборці виявили тіло господаря
За вказаною адресою негайно виїхали вогнеборці 7-ї державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю рятувальники встановили, що горить житловий будинок. Будівля була вже майже повністю охоплена вогнем, що свідчило про пізнє виявлення пожежі. Бійці Держслужби з НС, одягнувши апарати для захисту органів дихання, на приборкання полум’я негайно подали водяний ствол.
Під час ліквідації пожежі в одній із кімнат помешкання біля ліжка рятувальники виявили тіло 57-річного чоловіка. На жаль, допомога йому вже була не потрібна.
Пожежа на Рівненщині: інвалід з опіками потрапив у реанімацію
Зі слів односельчан, безробітний чоловік проживав сам та частенько зловживав алкогольними напоями, при цьому палив цигарки в оселі. Сусіди його неодноразово попереджали про те, що такий спосіб життя призведе до біди. Проте чоловік не дослухався до порад людей...
Найбільш ймовірно, що саме така банальна необережність чоловіка та байдужість до власної безпеки призвела до виникнення пожежі, в результаті якої господар поплатився власним життям.
На даний час усі обставини трагедії з’ясовують правоохоронці та фахівці ГУ ДСНС.
Рівненщина: на пожежі загинули господар і сусідка [+Фото]
Упродовж серпня 2014 на Рівненщині зареєстровано 104 пожежі, загинули четверо людей, у тому числі одна дитина.
Радивилівський район: У соломі згоріла 5-річна дитина

У Рівному жінка незаконно збирала гроші за парковку на комунальній землі

На вулиці Генерала Безручка, 1А у Рівному жінка організувала незаконну парковку та щомісячно брала плату з автовласників за можливість залишити авто на території, яка не є офіційною стоянкою. Про це повідомили у Департаменті муніципальної варти Рівненської міської ради.
переглядів: 1
У Рівненському зоопарку стартувала програма опіки над тваринами

Рівненський зоопарк запрошує усіх охочих взяти участь у благодійній програмі опіки над тваринами. Ініціатива спрямована на покращення умов утримання, харчування та ветеринарного догляду за мешканцями зоопарку, а також на залучення громади до турботи про тварин.
переглядів: 34
У Рівному знову звучатиме оркестр просто неба

Після атмосферного виступу минулої неділі, який зібрав чимало позитивних відгуків, військовий оркестр оперативного командування «Захід» знову виступить для рівнян та гостей міста.
переглядів: 93
У Рівному конфісковану “гуманітарну” автівку та передали ЗСУ

У Рівному 43-річного чоловіка визнано винним у незаконному продажі транспортних засобів, які були ввезені до України як гуманітарна допомога для потреб Збройних сил. Відповідний вирок виніс суд після розгляду матеріалів, поданих прокурором Рівненської окружної прокуратури.
переглядів: 134
Спеку до +32°C та без дощів прогнозують синоптики на Рівненщині 3 липня

На Рівненщині 3 липня очікується спекотна та безхмарна погода.
переглядів: 260