23.02.2015, 13:15

«Кардинал» не зумів пробитися до «Фіналу чотирьох» у Кубку України [+Відео]

21 лютого у матчі 1/4 фіналу Кубка України з футзалу МФК «Кардинал-Рівне» у Львові поступився місцевій «Енергії» з рахунком 1:3 та вибув зі змагань за цей почесний трофей.
Як виявилося пізніше, всі головні події у рівненсько-львівському протистоянні відбулися вже у першій половині матчу. Спочатку Михайло Волянюк гарматним пострілом зі штрафного вивів гостей уперед на 8-ій хвилині – 0:1. Проте вже через три хвилини у грі, як кажуть у подібних випадках, все стало «з ніг на голову». «Енергетик» Андрій Федчук вистрелив «дуплетом» - спочатку на 10-ій хвилині він завершив розіграш кутового, а ще через кілька десятків секунд реалізував пенальті, призначений за гру рукою Дмитром Ситником у власному карному майданчику.

Поступаючись із рахунком 1:2, рівняни кинулися відігруватися та у кількох епізодах були близькими до такого жаданого голу. Втім, надійно зіграв голкіпер суперника, а його партнери, взагалі, спромоглися збільшити перевагу «Енергії» в рахунку. Це Тарас Кузь завершив багатоходівку львів’ян на останній хвилині першого тайму, зробивши рахунок 3:1.

У другій половині зустрічі МФК «Кардинал-Рівне» був змушений йти уперед, а от «Енергія» намагалася гостро контратакувати. За п’ять з половиною хвилин до сирени граючий тренер рівненчан Сергій Піддубний вдався до тактики гри з п’ятим польовим гравцем, проте і це не допомогло гостям бодай скоротити відставання у рахунку.

В підсумку, перша поразка від «Енергії» у цьому сезоні позбавила рівненську команду поборотися за Кубок України.

«Кардинал-Рівне» завтра у Львові продовжить боротьбу за Кубок України
«Кардинал» втратив перемогу в Хмельницькому за 4 секунди до фінальної сирени
МФК «Кардинал-Рівне» зіграв товариський матч із фанами, на черзі - журналісти

Протокольні дані.

«Енергія» (Львів) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 3:1 (3:1)

«Енергія»: Кардаш, Кордоба (к),Федюк, Багряк, Павленко, - Мик. Грицина, Мих. Грицина, Павленко, Струк

«Кардинал-Рівне»: Дєнюжкін (Гурко, 21-22), Ситник, Танський, Сондак, Маринюк, - Кашуба, Новосад, Волянюк, Піддубний

Арбітри: Р. Лутій (Київ), С.Подворний (Хмельницький)

Голи: Федюк, 10, 11 (з пен.), Кузь, 20 – Волянюк, 8

Попередження: Кардаш, 35, Мик. Грицина, 35