подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
02.06.2015, 15:00

Як стати ткачем і відкрити власну справу

У скрутні для України часи багато хто залишився без роботи. Прикро, коли через недолугу економіку країни потерпає малий та середній бізнес. Хтось втрачає його повністю, хтось все ще сподівається, що зможе вистояти… А хтось тільки-но мріє розпочати щось власне…
Декілька років тому на Рівненщині, у м.Радивилові, було створено ткацьку майстерню. Спочатку заради відродження старовинних промислів, згодом вона почала співпрацювати із місцевим центром зайнятості, проводячи навчання безробітних. Тепер же ж там тчуть унікальне полотно – серпанок – яке може стати брендом України та зробити область привабливим туристичним центром. Майстерня процвітає. Тут завжди кипить робота, часто навідуються гості.

Рівняни зняли мотиваційний відеоролик «Найкраща робота – власна справа» [+Відео]
І 2015 рік не обійшовся без приємних моментів. Зовсім скоро, після Зелених свят, із 3-го червня у майстерні «Легенди Волині» розпочнеться навчання з ручного ткацтва. Усе ще проходить набір на курси, перша група освоюватиме це диво-ремесло 2 тижні. Намотувати основу, заправляти верстати, виготовляти полотно, крайки – це та інше вмітимуть охочі пізнати світ ткацтва.Ось вам і готова ідея для початку власного бізнесу! Навчитися ткати, дістати з горища бабусин верстат – і розпочати те, що зовсім скоро почне приносити прибуток у сімейний бюджет.

На Рівненщині переселенці розпочинають власну справу

Нині ткачі в Україні користуються неабиякою популярністю. На фестивалях, виставках, на ринках можна легко продати ткану продукцію. Виробами ручного ткацтва активно цікавляться і у крамничках народно-ужиткових товарів. Тому з ткача зробити багача – не так уже й складно. Ідей для ткацького бізнесу багато: весільні рушники, серветки, полотно, килимки та інші чудові речі. Головне – щоб ваша фантазія допомагала вам у створенні нових ідей.

Як рівняни улюблену справу зробили бізнесомОтож, розпочинайте свою справу! Вчитися ж ніколи не пізно! Тим паче, того ремесла, завдяки якому і жили наші предки та яке не просто повернулося з минулого у сьогодення, а стало його великою мистецькою частиною.

Інформацію про курси ткацтва можна знайти на сторінці «Центру дослідження і відродження Волині» у фейсбуці.
Коментарі:Бесплатка