Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення


05.06.2015, 14:15

Вітаємо провідне підприємство Рівненщини "УкрТехноФос" з 15-річчям!

Сьогодні, 5 червня, провідне підприємство нашого краю - "УкрТехноФос" відзначає 15 річницю з дня заснування! Щиро вітаємо та бажаємо процвітання, успіхів та підкорення нових вершин!
Група компаній "УкрТехноФос" ось уже впродовж 15 років на власному досвіді та бізнесі демонструє шлях від створення гуртового-роздрібного складу до одного із найбільших операторів національного ринку мінеральних добрив.

Наразі компанія має виробничі бази, які розміщені в Західному, Центральному та Східному регіонах України. Завдяки добре розвиненій дистрибуторській мережі компанія постачає свої продукти в усі області України. Іншим напрямком діяльності є торгівля традиційними мінеральними добривами, добривами для позакореневого підживлення, засобами захисту рослин та сільськогосподарською продукцією.


Рівне: "Укртехнофос" будує Європу в Україні


Головна компанія холдингу – ТзОВ «УкрТехноФос» - була заснована у 2000 році. Відтоді підприємство працює на ринку України та ЄС у кількох напрямках, основні з яких – виробництво і продаж мінеральних добрив та торгівля сільськогосподарською продукцією. З 2007 року інтереси компанії представляє підприємство в місті Берлін, Німеччина.

Упродовж 2005-2014 років до групи компаній приєдналась низка фірм: ПрАТ «Агродар-Рівне», ТОВ «Світовид», ПП «Мінераліз» і ДП «УкрТехноБуд», що здійснює будівництво та проведення ремонтних робіт на всіх об’єктах.

Юрій Супрунюк і "Укртехнофос" - у програмі "Ранкова кава"

Завдяки своїй інноваційній діяльності «Укртехнофос» неодноразово було нагороджено у конкурсах та було відзначено нагородами. Так, згідно з національним бізнес-ретингом компанія «УкрТехноФос» у 2008 році удостоїлася звання «Лідер галузі» за основним видом діяльності «Виробництво добрив та азотних сполук». У тому ж році компанія стала переможцем конкурсу, організованого Рівненською Торгово-промисловою палатою, та визнана кращим товаровиробником регіону.

А у 2013 році компанія «Укртехнофос» отримала нагороду у загальнодержавному конкурсі «100 найкращих товарів України» з інноваційним продуктом у виробництві мінеральних добрив - сульфат-амонію гранульованим.


Юрій Супрунюк: "Завжди рухатися тільки вперед"


Центральний офіс фірми знаходиться у Рівному, представництва компанії є у Києві, Дніпропетровську, Полтаві, Сумах, Бродах, Вінниці, Хмельницькому та Житомирі.

У групі компаній «УкрТехноФос» наразі працює близько 500 осіб. Середній рівень заробітної плати у лютому 2015 року склав 3000 гривень. Від діяльності компанії «УкрТехноФос» у 2014 році сплачено 5 мільйонів 614 тисяч гривень податків до бюджетів усіх рівнів, з них – 4 мільйони 400 тисяч – податок на прибуток.

Голова спостережної ради групи компаній «УкрТехноФос» Юрій Супрунюк переконаний, що державу врятують не бюрократи і не чиновницькі звіти, а щоденна робота: створення якісної продукції і послуг та надання нових робочих місць. Саме тому таке підприємство як «УкрТехноФос» прагне рухати вперед економіку Рівненщини та України вцілому. 
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів