25.06.2015, 17:29

Аматорський чемпіонат України: ОДЕК розійшовся миром з «Єдністю» [+Відео]

У третьому поєдинку другого етапу Чемпіонату України з футболу серед аматорських команд оржівський ОДЕК удома приймав команду «Єдність» (Плиски) з Чернігівщини. У драматичному поєдинку жодна з команд не зуміла добитися перемоги – 2:2.
У звітному поєдинку оржівці першими пропустили, отримавши м’яч у роздягальню на 44-й хвилині. Але вже по перерві на протязі п’яти хвилин – на 70-ій та 74-ій хвилинах – удари Романа Савицького та Віктора Газицького – вивели господарів уперед.

Утім, на 78-ій хвилині «Єдність» провела м’яч у відповідь та встановила остаточний рахунок гри – 2:2.

Дана нічия ніяк не вплинула на турнірне положення команд - у Корюківці конкуренти ОДЕКа «Авангард» та ФК «Вінниця» також розійшлися миром 1:1. А от третього матчу в групі не було - «Колос» не приїхав у Винники, і «Рух» отримав технічну перемогу, одноосібно очоливши турнірну таблицю.

Щодо ОДЕКа, то в Оржева стало 6 очок та четверте місце у групі А – переглянути турнірну таблицю.

Аматорський чемпіонат України: в першій грі другого етапу ОДЕК поступився лідеру

Аматорський Чемпіонат України: Алієв в Оржеві обіграв ОДЕК

Технічні дані 3 туру, 24 червня (середа).