21.07.2015, 15:00

Прогнозований фінал: у Кубку області ОДЕК битиметься проти ФК «Малинськ» [+Відео]

У вирішальній грі за Кубок області з футболу чинний володар цього трофею – оржівський ОДЕК – зійдеться в битві з володарем Кубка 2013 року із Малинська.
Після упевненої домашньої перемоги 4:1 оржівці упевнено почувалися у Радивилові та без проблем здобули перемогу з великим рахунком 5:0. Тричі гравці ОДЕКа вражали ворота суперника у першому таймі, ще двічі – у другому.

А от інтрига у ще одному півфіналі, в якому зійшлися друголіговий ФК «Млинів» та лідер першої ліги ФК «Малинськ», жила лише перші п'ятнадцять хвилин. На протязі цього відтинку часу гості двічі забили і команди пішли на перерву за рахунку 0:2 на користь гостей.

На початку другої половини поєдинку малинці відзначилися втретє, млинівчани майже відразу відповіли «взаємністю», проте останнє слово було за гостями. Отож, 5:1 на користь ФК «Малинськ». Нагадаємо, перший матч суперників завершився унічию 2:2.

Головний кубковий матч - фінал Кубка області - відбудеться 23 серпня у Рівному на стадіоні «Авангард».

Кубок області: ФК «Млинів» знову став автором сенсації

Обласний футбол: упевнений фініш «Маяка» та чергова осічка ОДЕКа