подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
15.10.2015, 09:30

Входини на високосний: прикмети та поради

Для більшості людей високосний рік характеризується з негативної сторони. Але як бути, якщо саме на цей період випало робити довгоочікувані входини?
Насправді високосний рік - не табу для входин. Якщо ви дійсно вірите у його негативний вплив, тоді можете скористатися порадами фахівців з фен-шую.

Перш за все, входини варто робити восени або взимку. Це кращі пори року для кардинальних змін, в тому числі і зміни житла. У новий будинок не рекомендується перевозити старі, поношені та зламані речі. Їх краще залишити в старому будинку або спалити, щоб не привертати увагу біди.

Варто в першу ж ніч переночувати у новому будинку, навіть якщо ви ще не перевезли усі речі. Християни також радять освятити будинок перед поселенням, аби вигнати звідти усю негативну енергію.

Входини краще влаштовувати в перші вихідні після переїзду. Запрошуйте лише найближчих людей і слідкуйте, щоб ніхто нічого не забув у вашій кімнаті, адже тут панує лише ваша, дещо інтимна атмосфера.

Заберіть з собою старий віник. Таким чином ви зможете забрати з собою домовика, який допоможе підтримувати благополусся і достаток.

Не варто переселятися в середу, адже це не дуже вдалий день для нових справ.

За народними прикметами, до нового будинку спочатку впускають кота або собаку, які відчувають негативні заряди та переймають їх на себе. На місце, де ляже пес або кіт, краще ставити дитяче ліжечко або колиску.

На вході повісьте підкову кінцями доверху задля привернення добра та грошей в дім.

Через короткий час ви й самі не помітите, як на зміну страхам перед входинами, прийде відчуття комфорту, щастя та домашнього затишку. І ніякий високосний рік не стане вам на заваді.

Статті до теми:

Топ-5 міфів про високосний рік

Чи варто планувати весілля на високосний 2016 рік

Астрологи радять не лякатися високосного року
Коментарі: