подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
12.09.2016, 08:00

Величезні черги та хамовитий персонал в рівненських супермаркетах - обговорення з соцмереж

черги у рівненському "Фуршеті" (ТЦ "Злата плаза")

Рівняни обговорюють особливості обслуговування в рівненських супермаркетах.
Так, у спільноті "Вилка-Мікс", що в соціальній мережі Вконтакті, опублікували пост:

"Фуршет сьогодні. Стояли в черзі, тільки дійшла черга до нас, касир почала вибивати сирки. Ну ми не зрозуміли в чому справа, але нічого не сказавши просто чекали. Тут касир не могла все ніяк вибити сирки і щось там наплутала. Підійшла касир, для якої вибивали сирки і ми почала спостерігати за тим як два касири не можуть собі вибити сирки. Я попросила дівчат швидше, бо ми наче в черзі стояли не для того щоб слухати те як ви собі на обід сирки вибити не можете. На що у відповідь почула не вибачте, а "я що не можу пообідати?" Ну звичайно можете, тільки займіть чергу для початку. В результаті я почула у свою сторону просторікування, доки не прийшла чи адміністратор чи старший касир і вибачилась за свої колег. Тож: дівчатка, я розумію що ви люди і теж хочете пообідати, але займайте тоді чергу або хоча б попросіть вас пропустити."Чи потрібно рівнянам залишати речі в комірчині супермаркету


В коментарях одразу ж виникло жваве обговорення ситуації.

Юля:
"Працівники супермаркету здається без черги мають право купувати собі продукти, в них обід декілька хвилин і все контролюється."

Мирослава:
"Був би у вас обід 15-20 хвилин, я б подивилася як ви чергу займали, людина спішить бігом поїсти і на касу шо черг не було. Те що простирікувала да тут вона не права"

Юрка:
"зараз усі накинуться, зі словами а де ж твоя совість і т д! Людина на роботі, і в першу чергу вона повинна працювати і дбати про комфорт клієнтів! Є обідня перерва, але ж це не означає, що працівник повинен йти поперед черги і ще й огризатись! Якщо потрібно щось купити для обіду то це можна зробити коли не має напливу клієнтів! П.С. сам працював у сфері обслуговування тому знаю про що пишу".

Ilona:
"Квіточки Вам дісталися. Ви у "Вопак" на 12 шк. якось зайдіть. Буде шок. Гарантую.."

Ольга:
"Ужас просто. В погоне за баблом бизнесмены убрали обеды в банках, магазинах, аптеках и тп. Покупателям удобно - ведь всегда все работает, но на сотрудника который вдруг решил поесть чтобы не упасть в голодный обморок или сходить пописать- летят камни и сразу претензии- " ты на работе, куда?" Народ - рабовладельческий строй давно отменен, будьте людьми в конце концов. З.ы - в супермаркетах никогда не работала , но по моему реально перебор с претензиями."

Чи треба рівнянам платити за товари, які вони розбили у супермаркетах

Олена:
"Працівники знають що в них короткий обід і потурбуватись про те що вони їстимуть саме в відведений час можна завчасно а не тоді коли припекло....
Це не проблема покупців.... То чому вони мають вирішувати свої проблеми за рахунок інших? А якщо я поспішаю на маршрутку і моя черга, то чому я маю когось пропускати?"

Oksana:
"Мені завжди шкода тих дівчат на касах, багато неадекватних покупців і повіііііільниииих пенсіонерів напівглухих,вони бідненькі за цілий день надивляться всяких приколів, а у Фозі взагалі стоячи працюють(бачила, що завжди стоять)...завжди відношуся з розумінням ..."
Коментарі: