Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
01.10.2016, 11:30

Тотальна безкарність на Рівненщині: поновлення прокурора, невинний лікар та виправданий депутат

Останнім часом рішення судів та ті судові справи, які в них зареєстровані просто вражають.
Складається враження, що на Рівненщині панує повна безкарність, але не для усіх. Під так звану "амністію" чомусь традиційно потрапляють тільки чиновники, прокурори, депутати та дітки впливових батьків.

Невже ви вірите в те, що з простими людьми такі справи б минали так просто і не мали б наслідків?! Сумнівно.

Які факти наводять на такі думки? За останній тиждень Рівненщину сколихнули кілька резонансних рішень.

Так, комісія МОЗ захищає лікаря обласної лікарні Думановського і робить висновок щодо смерті маленького Миколки Антонюка. Експерти сказали, що дитина померла не через не фахову медичну допомогу, а через смертельну хворобу. Хоча першочергово мова йшла про те, що хлопчику в лікарні не надали доцільну медичну допомогу.

У смерті 5-річного хлопчика з Рівненщини не знайшли винних

Інша резонансна подія - це те, що прокурор з Рівненщини, якого підозрювали у організації групи, яка кришувала в області видобуток бурштину, хоче поновитися на посаді.

"Бурштиновий" прокурор Рівненщини хоче знову сісти в своє крісло

Цю трійку ТОП-новин завершує рішення Рівненського міського суду про те, провадження проти депутата Рівненської обласної ради Олександра Данильчука буде закрито.

Нагадаємо, що депутат влетів у рекламну конструкцію та злетів з дороги. Тоді поліцейські казали, що в нього був характериний запах з рота, червоні очі, нечіткі мова і хода, а на поліцейських він намагався тиснути, що зафіксували нагрудні відеокамери правоохоронців. Тепер же суд каже - за кермом був не депутат.

Коментарі: