7 правил вдалого ранку для рівнян
1.Добрий ранок починається ввечері. Зібрати себе, мов пазл, легше тому, хто увечері чи заздалегідь подумає що хорошого принесе наступний день, які справи потрібно вирішити. Чудово, якщо у Вас буде можливість підготувати на ранок потрібні речі, що звільнить вранці трохи часу. І не важливо, на що він буде витрачений: на солодкий сон, на смачний, без поспіху сніданок або підбір одягу та аксесуарів.
Як побороти надмірну пітливість?
2. Повноцінний сон. Дуже важко радіти життю, якщо Ваш організм виснажився і не встиг відновити сили. Ця порада здається надто очевидною, але істини залишаються беззаперечними. Дорослим потрібно 7-8 годин сну, а не 4. Проте, дослухайтесь до свого тіла, живіть з ним в гармонії.
Як прокидатися бадьорою?
3.Будильник ‒ не ворог. Сигнал будильника не повинен дратувати, лунати в радіусі кількох вулиць. Поставте ритмічну мелодію, яка Вам подобається. Якщо любите класику ‒ це ідеальний варіант.
4. Заряд енергії. Робіть, те що Вас бадьорить! Як не можливо з похмурим обличчям слухати рок-н-ролл, так і вкрай важко не прокинутися після контрастного душу.

5. Секретні прийоми. Спробуйте після пробудження помасажувати мочки вух і пушечки пальців. Впливайте, на точки свого організму! Лежачи в ліжку потягніться а потім зробіть легку зарядку.
6.Допоможе чудо-техніка. Для тих, хто може проігнорувати не лише будильник, а й сирену винайшли безліч гаджетів. Тепер будильник може літати, їздити по кімнаті, вмовляти відгадати головоломку чи підсмажити бекон. Такий пристрій не дозволить проспати важливу зустріч.
Поради рівнянкам: Як розбудити свій мозок зранку і зарядитись енергією на весь день [+ПОРАДИ]
7. Режим. Привчіть себе засинати і прокидатися в один і той же час, не наїдатися перед сном. Ваш мозок запам’ятовує цей розпорядок. Завдяки цьому Ви почуватиметесь добре, незалежно від того, це ‒ ранок понеділка,чи суботи. Бадьорий ранок задає тон усьому дню, завдяки якому Ви готові до нових звершень. Дотримуйтесь наших порад і прокидайтеся з усмішкою
Джерело: zhyvyaktyvno.org

життя, 7 правил, вдалий ранок, склянка води, режим дня, сон, як пробудитись, похмілля, здоровий спосіб життя
У Костополі відкриють центр підтримки ветеранів та родин загиблих воїнів завдяки японському гранту

На Рівненщині, а саме у Костополі, незабаром відкриється важливий центр підтримки для ветеранів, їхніх родин, а також рідних полеглих та зниклих безвісти воїнів. Ініціатива реалізується громадською організацією "Батьки Янголів", яка об'єднує родини захисників.
переглядів: 100
Онлайн-шлюб через «Дію»: як пара одружилась, перебуваючи в різних країнах [+ІНТЕРВ'Ю]

З осені 2024 року українці отримали нову можливість — одружуватись онлайн через застосунок «Дія». Усе — за кілька кліків на смартфоні, без черг у РАЦСі, поїздок і довідок. Ми поспілкувались із Оленою з Житомирщини, яка 27 червня 2025 року вийшла заміж через нову цифрову послугу. Її історія — про любов, відстань і сучасні можливості.
переглядів: 108
Сліди предків: на Рівненщині виявили поховання XII століття

Під сосновими схилами Пересопниці цього липня розгорнулася нова сторінка української історії: в рамках грантового проєкту «Археологічна майстерня в Пересопниці», що реалізується за підтримки Українського культурного фонду, тут стартували археологічні дослідження.
переглядів: 215
7 липня Рівне проведе в останню путь захисника Сергія Дударя, який загинув на Куп'янському напрямку

У понеділок, 7 липня, Рівне проведе в останню путь свого захисника – сержанта Сергія Михайловича Дударя, який віддав життя за Україну, мужньо виконуючи свій військовий обов’язок на Куп'янському напрямку. Герой загинув 1 липня 2025 року у віці 48 років.
переглядів: 216
Рівненщина попрощалася з чотирма загиблими захисниками України

5 липня о 09:00 на Рівненщині вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих воїнів, які віддали життя за Україну. В різних громадах області відбулися церемонії прощання з Володимиром Губенею, Володимиром Симончуком, Іваном Вишневським та Олегом Семчуком.
переглядів: 508