09.06.2017, 12:33

Ольга Земляк здобула бронзу на римському етапі «Діамантової ліги»

У четвер, 8 червня, у Римі відбувся четвертий етап престижного змагання з легкої атлетики – «Діамантової ліги». Блискучий результат в бігу на 400 метрів продемонструвала рівнянка Ольга Земляк, яка фінішувала третьою.
На дистанції 400 метрів Ольга Земляк показала третій час – 51.08. Вона поступилась лише визнаним фаворитам – Наташі Гастінгс зі США (50.52) та Новлен Вільямс-Міллс з Ямайки (51.04). Це вже другий успіх Земляк на цьогорічній Діамантовій лізі. На етапі в Шанхаї вона також фінішувала третьою з часом 50.75.

У стрибках у висоту українка Юлія Левченко побила власний рекорд сезону, подолавши планку на висоті 1 м 94 см. Перемогла тут росіянка Марія Ласіцкене (Кучіна) – 2 м 00 см. Зауважимо, що вона виступала як нейтральна спортсменка через допінгову дискваліфікацію збірної Росії. Друге місце у полячки Камілли Лічвінко – 1 м 96 см.

Рівнянка Земляк встановила два особистих рекорди

Рівненські спортсмени зможуть отримати 300 тисяч за олімпійську медаль

Результати інших українок в Римі. Марина Килипко посіла сьоме місце у стрибках з жердиною. Її результат – 4 м 40 см. Результат переможниці Катерини Стефаніді (Греція) – 4 м 85 см. Ольга Саладуха була лише дев’ятою у потрійному стрибку. Її найкраща спроба – 13 м 75 см. А перемогла тут Юлімар Рохас з Венесуели – 14 м 84 см.

Нагадаємо, на початку року рівненська легкоатлетка Ольга Земляк провела цілу низку успішних виступів на міжнародних турнірах у Європі. Крім завойованих перших та других місць, вона встановила особисті рекорди в бігу на 200 та 400 метрів у закритому приміщенні.

Довідка. Ольга Миколаївна Земляк (народилася 16 січня 1990 року) — українська легкоатлетка, спринтерка, чемпіонка Європи.

Золото континентальної першості Ольга виборола в естафеті 4x400 метрів на чемпіонаті Європи 2012 у Гельсінкі разом із Аліною Логвиненко, Юлією Олішевською та Наталією Пигидою.

На Лондонській олімпіаді українська естафетна четвірка на дистанції 400 метрів фінішувала четвертою.

Заслужений Майстер спорту України, срібна призерка Чемпіонату Європи з легкої атлетики 2014 року в м. Цюрих (Швейцарія) на дистанції 400 м, та естафеті 4×400 м.