Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

08.09.2017, 16:42

Обличчя Рівного: "Рівне зручне для пішоходів, для велосипедистів, зручне для водіїв"

Будь-яке місто - це не просто будинки, вулиці та тротуари, а перш за все люди.

У Рівному живуть неповторні особистості, які пишуть його історію, перетворюють світ на краще, турбуються про красу та благоустрій міста, формують його характер та атмосферу, та й просто займаються власними буденними справами...

Обличчя Рівного: "Я за кордон не збираюсь, мені подобається Рівне"


У фотопроекті від OGO.UA "Обличчя Рівного" ми пропонуємо познайомитися з миттєвостями життя звичайних перехожих, зафіксованих на наших фотографіях... Адже кожен рівнянин - це обличчя Рівного. А кожне обличчя - невід`ємне в мозаїці міста.

Знайомтеся - Влад, мешканець нашого міста:"Живу у Рівному вже декілька років. Як на мене, воно компактне. Місто зручне для пішоходів, для велосипедистів, зручне для водіїв. Хоча Рівне і невелике, але в ньому є куди сходити з дитиною, або ж самому відпочити. Достатньо різних парків, в яких проводяться різні заходи. Також біля Рівного є багато цікавих історичних місць, таких як Тараканівський форт. Мені подобається це місто!"

Обличчя Рівного: "Рівне дуже яскраве і зелене"

Учасником проекту "Обличчя Рівного" може стати кожен. Можливо наступним, до кого підійде наш фотограф на вулиці, будете саме Ви.

Підписуйтесь на новини "ОГО" у соцмережі Facebook та у Telegram

Коментарі:

Загрузка...
Останні новини
Новини партнерів