Рівненський інформаційний портал OGO.ua

подати
оголошення

12.02.2018, 12:00

Як стати королевою випускного балу

Для кожного одинадцятикласника випуск у школі - подія визначна. Зазвичай, для хлопців це свято не потребує значної підготовки, потрібно лише купити гарний костюм і взуття - і все, до випуску готовий.
А ось з дівчатами зовсім інша ситуація: сукня, прикраси, взуття, аксесуари, професійний макіяж, зачіска, манікюр та педикюр - це повний "комплект" випускниці. Звісно, це не означає, що він є обов'язковим, оскільки кожен готується зважаючи на свої фінанси і бажання.

Підготовка до випускного зазвичай починається, якщо не за рік, то за півроку точно. Дівчата досліджують нові тренди, щоб виглядати стильно. Але не слід сліпо йти за модою, адже , насамперед, потрібно вибирати наряд, який тобі пасує, а вже потім думати про модні тенденції.Кожен рік на випуску можна побачити багато однакових суконь, і для їх власниць це завжди трагедія. Звичайно ж хочеться бути неповторною, щоб саме твій наряд запам'ятали. Для цього, вибираючи сукню, потрібно звернути увагу наскільки популярна ця модель і колір, і чи є таке в інших магазинах. Також дуже часто дівчата між собою обговорюють, яке ж у кого плаття буде. Тому можна прислухатися, щоб знати, що вже брати точно не треба.

Щодо взуття, то воно обов'язково має бути зручним, тому що на ногах ви будете практично весь день. Але найкраще взяти з собою змінні зручні балетки - це значно полегшить ходу.

Обов'язково потрібно продумати, що ви зможете накинути на плечі, якщо погода зіпсується, бо кожен рік вгадати її дуже важко.

Макіяж та зачіска - важливий складник вашого образу. Не треба видумувати щось занадто оригінальне, завжди краще, щоб було просто і зі смаком. Зачіска має протриматися весь день, а макіяж не повинен розмазатися, тому краще вже шукати спеціалістів, які допоможуть втілити у життя ваш омріяний образ. Майже у всіх майстрів є послуга пробного мейкапу чи зачіски. Бажано не нехтувати цим шансом і використати його. Побачивши готовий результат, можливо, ви захочете щось змінити, тому краще побачити це не в день випуску.

Найголовніше, що має бути у вас у день випускного - хороший настрій, і тоді цей день принесе тільки позитивні емоції та хороші спогади на все життя.

Успішне ЗНО - квиток у майбутнє
Коментарі:

Останні новини
Новини партнерів