Успішне ЗНО - квиток у майбутнє
ЗНО - ці три букви наводять страх на одинадцятикласників, адже вони розуміють, що від цього результату залежить їх подальше життя. Деякі підходять до цього питання з особливою уважністю та зосередженістю, відганяючи погані думки, а дехто - панічно боїться, коли ж настане цей день "Х".
Насамперед, потрібно поставити собі чітку ціль на майбутнє - вступити в омріяний навчальний заклад. Звісно ж обрати спеціальність, оскільки ви маєте визначитися з яких предметів потрібно скласти іспити. Якщо ви встали перед важким вибором: технічний чи гуманітарний напрямок майбутньої професії, то краще скласти екзамен і з історії України, і з математики. Це допоможе зрозуміти, що ж, все таки, ближче до душі.
Яким буде ЗНО-2018: розпочалась реєстрація
Перше питання, яке виникає під час підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання - готуватися самотужки чи наймати репетитора?
Чіткої відповіді на це немає, оскільки все залежить тільки від рівня знань учня та його навичок самостійного опрацювання матеріалу. Підготуватися до ЗНО самому - реально, головне у цій справі посидючість і старанність. Потрібно виділяти по 3-4 години в день на підготовку, скласти своєрідний розклад занять, коли та який предмет ви будете вчити. Також купити довідники для підготовки, в яких все за програмою ЗНО -- це значно полегшить вивчення матеріалу.
Другий спосіб підготовки до іспитів- найняти репетиторів. Для більшості цей метод здається більш ефективним. Звісно, заняття з викладачем має свої переваги: систематизація у викладі матеріалу, що сприяє кращій підготовці, пояснення незрозумілостей та й просто більша впевненість у своїх силах. Але якщо ви і готуєтесь з репетитором - це не означає безперечний успіх. Тут усе залежить від учня, точніше від його бажання. Якщо його немає, то і репетитор не допоможе. Школяр повинен розставити для себе пріоритети і оцінити свій рівень знань.
Потрібно пам'ятати про важливість результатів ЗНО, але й готуватися з ранку до ночі теж не треба, це може нашкодити здоров'ю. Та й коли організм виснажений вічними недосипаннями - підготовка не буде швидшою і це ніяк не покращить результат, а тільки завдасть шкоди. Все має бути в міру.
Головне - не хвилюватися, тому що часто хвилювання та невпевненість у своїх силах слугує отриманню поганих результатів. І ні в якому разі не потрібно перед іспитами приймати валер'янку або ж інше заспокійливе. Краще з'їзти чорного гіркого шоколаду - він є хорошим антидепресантом та й допоможе краще зосередитися.
Отже, отримати високі результати на іспиті не так важко, як здається на перший погляд, потрібна просто правильна підготовка та терпіння, впевненість у собі та бажання досягти успіху.
як здати ЗНО, ВНЗ, абітурієнти, ДПА, школа, ЗНО, тести, міністерські тести, бали
Як зараз пропускають з Рівненщини на Білорусь
Близько тисячі протоколів за порушення правил прикордонного режиму зафіксували з початку цього року на Рівненщині. Контрольні пости, де несуть службу прикордонники, працюють у північних громадах області, які межують із кордоном Білорусі.
переглядів: 454
На Рівненщині поліцейські викрили групу осіб, які розробили «схему» незаконного виготовлення та збуту підакцизних товарів
Правоохоронці провели 11 обшуків, під час яких вилучили підакцизну продукцію вартістю близько пів мільйона гривень, а також майже 600 тисяч гривень, отриманих від протиправної діяльності.
переглядів: 166
У Рівному відкрився новітній навчально-практичний центр швейного виробництва
У Рівненському професійному коледжі індустрії, моди та краси запрацював новий навчально-практичний центр, де готуватимуть швачок, вишивальниць, кравців та закрійників.
переглядів: 323
Рівненські патрульні допомогли бабусі повернутися додому
У Рівному патрульні допомогли жінці, яка не могла згадати своє місце проживання, безпечно повернутися додому.
переглядів: 236
Рівненщина потребує донорів: критична нестача крові
У Рівненській області склалася критична ситуація із запасами майже всіх груп крові.
переглядів: 267