Ми у Facebook

Правила використання матеріалів

Увага!

Всі права захищені діючим законодавством України.

Будь-яке порушення прав переслідується в судовому порядку.

Будь-яке відтворення інформації з сайту дозволяється лише при дотриманні правил використання матеріалів.

Правила використання матеріалів, опублікованих на сайтах ТОВ "Видавничий дім «ОГО».
1. Загальні положення

1.1. Ці Правила використання матеріалів, опублікованих на сайтах ТОВ "Видавничий дім "ОГО" (надалі - Правила) визначають порядок і умови використання матеріалів, розміщених на сайтах Товариства з обмеженою відповідальністю "Видавничий дім "ОГО" (надалі – Товариство).

1.2. Сайтами Товариства є наступні ресурси:
- Рівненський інформаційний портал OGO.ua
- Сайт оголошень Рівного www.torg.ogo.ua
- Медіагалерея Рівного www.media.ogo.ua
- Рівненські блоги www.blog.ogo.ua.

1.3. Матеріали – текстові, фотографічні, графічні, відеоматеріали, що опубліковані на сайтах Товариства.

1.4. Використання матеріалів, опублікованих на сайтах Товариства, допускається тільки з письмового дозволу Товариства, за винятком випадків, передбачених розділом 2 цих Правил.

1.5. Під використанням матеріалів розуміється відтворення, передрук, розповсюдження, публічний показ (в т.ч. ефірний, кабельний), переклад, переробка і інші можливі способи використання.

1.6. Ці Правила поширюються на інформаційні агентства, інтернет-сайти, електронні (телевізійні) та друковані і засоби масової інформації, фізичні і юридичні особи (надалі - Користувачі).


2. Безкоштовне використання

2.1. Використання текстових матеріалів Товариства можливе без письмової згоди і на безоплатній основі лише в наступних випадках:

2.1.1. у блогах і на персональних сторінках фізичних осіб;

2.1.2. на сайтах благодійних організацій і закладів освіти всіх рівнів;

2.1.3. у безкоштовних довідкових, просвітницьких, країнознавчих електронних ресурсах.


2.2. Використання інформаційних текстових матеріалів релігійними організаціями на безоплатній основі можливе лише після відправлення запиту на адресу ogorivne@gmail.com і отримання письмової згоди Товариства.

2.3. При безкоштовному використанні матеріалів заборонена будь-яка їх переробка.

2.4. У разі безкоштовного використання текстових матеріалів Користувач зобов'язаний розміщувати на початку відтвореної статті гіперпосилання з назвою "Рівненський інформаційний портал ОGО.ua" на сайт http://www.ogo.ua.


3. Інші види використання

3.1. У разі потреби використання текстових, фотографічних, графічних, відео та інших розміщених на сайтах матеріалів, права на які належать Товариству, Користувачам необхідно відправити запит про використання матеріалів на електронну пошту ogorivne@gmail.com і дочекатися отримання письмового дозволу на використання матеріалів.

3.2. У разі потреби використання текстових, фотографічних, графічних, відео інших розміщених на сайтах матеріалів, права на які належать третім особам, Користувачам необхідно звертатися до таких осіб.

3.3. Отримання письмового дозволу Товариства на використання Матеріалів є підставою для поширення Користувачами матеріалів, на які надано дозвіл.

3.4. З питань комерційного використання, укладення договору на поширення матеріалів і оплати необхідно звертатися:


Адреса: вул. Шкільна 2, м. Рівне, 33028 Україна.
E-mail: olena.ogo.ua@gmail.com4. Обов'язки Користувачів при публікації матеріалів

4.1. Оформляти посилання на джерело матеріалів

4.1.1. При відтворенні матеріалів в друкованому ЗМІ Користувачі зобов'язані вказати джерело – Рівненський інформаційний портал "ОГО" (http://www.ogo.ua) на початку відтвореної статті.

4.1.2. При відтворенні матеріалів на інтернет-сайтах Користувачі зобов'язані вказувати гіперпосилання на сайт http://www.ogo.ua або на той сайт, з якого взятий матеріал:

- Сайт оголошень Рівного www.torg.ogo.ua
- Медіагалерея Рівного www.media.ogo.ua
- Рівненські блоги www.blog.ogo.ua.

Це гіперпосилання повинне бути розташоване на початку відтвореного матеріалу.

4.1.3. Передрук матеріалів Товариства, одержаних із вторинних джерел, можливий тільки із посиланням на першоджерело, та має бути оформлений відповідно до пп. 4.1.1-4.1.2 цих Правил.

4.2. Дотримуватися точності відтворення

4.2.1. При відтворенні матеріалів не допускається переробка їх оригінального тексту. Скорочення або перекомпоновування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, в якій це не приводить до спотворення його змісту.

4.2.2. Відповідальність за переробку змісту матеріалів покладена на Користувача.

4.2.3. Заборонено включення в RSS-розсилки повідомлень, повністю дублюючих повідомлення (матеріали) Товариства. При використанні в RSS-розсилках Користувача перероблених матеріалів Товариства забороняється вказувати час, ідентичний або такий, що передує часу публікації відповідних матеріалів на сайтах Товариства.

4.2.4. Для публікації матеріалів Користувачам слід сповіщати Товариство про свій намір використати матеріал, шляхом відправлення заявки на пошту ogorivne@gmail.com.

4.2.5. Товариство має право у будь-який час змінити ці Правила шляхом розміщення змін на сайтах

- Рівненський інформаційний портал OGO.ua
- Сайт оголошень Рівного www.torg.ogo.ua
- Медіагалерея Рівного www.media.ogo.ua
- Рівненські блоги www.blog.ogo.ua.

УВАГА! Публікація, проведена відповідно до Правил, але без повідомлення на електронну пошту і не отриманням згоди, вважається незаконним відтворенням.

Відповідальність за достовірність усіх матеріалів, розміщених на порталі, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе інформаційне агентство “Рівнеінформ” (Свідоцтво №75 від 10.10.2002р. ДКІПТРУ).

З питань використання в мережі Інтернет текстових і графічних матеріалів відкритого доступу у форматі, відмінному від RSS зертайтеся:

Адреса: вул. Шкільна, 2, м. Рівне, 33028 Україна.
E-mail: ogorivne@gmail.com
Переглядів: 95668

АвтовикупТріада

Профідок


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ


Квартири подобово

Робота в Рівному

Авто в Рівному

Нерухомість Рівного