Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
23.08.2018, 10:29

СПІДВЕЙ: відомі склади команд на "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP" у Рівному

У День Незалежності України у Рівному відбудеться 2-й етап Міжнародної Ліги Спідвею "SPEEDWAY FRIENDSHIP CUP" за участю клубів з Чехії, Словаччини, Угорщини та України.
На Рівненських вболівальників очікують 20 заїздів (основна сітка 16 заїздів + 4 номінованих) в кожному з яких стартуватимуть представники усіх клубів.

Гонщики усіх команд стартуватимуть з номерами 1-5, - відрізнятимуться лише нашоломники. Господарі треку "Рівненський міський спортивно-технічний клуб" стартуватимуть у червоних нашоломниках та клубних жилетах, АК Маркета Прага (Чехія) - у синіх, СК Жарновіца (Словаччина) - у білих, СК Надьхалаш (Угорщина) - у жовтих.

Тим часом команди вже подали свої склади:

КЗ "РМСТК" (Протягом гонки стартують виключно у червоних нашоломниках): Станіслав Мельничук © (капітан), Марко Левішин (юніор), Віталій Лисак, Віталій Коваль (юніор), Назар Ткачук (юніор).

AK MARKÉTA PRAHA (Протягом гонки стартують виключно у синіх нашоломниках): Зденек Холуб, Ян Квех (юніор), Петер Хлупач (юніор), Філіп Хайєк (юніор).


SPEEDWAY CLUB ŽARNOVICA (Протягом гонки стартують виключно у білих нашоломниках): Ян Міхалік (юніор), Станіслав Бужа, Мілен Манєв, Давід Пацалай (юніор). Варто відмітити, що разом із Давідом Пацалаєм до Рівного вперше з 80-х років приїде його дідусь-механік та батько учасника циклу Гран-Прі Мартіна Вацуліка Здено Вацулік.NAGYHALASZ Speedway Team (Протягом гонки стартують виключно у жовтиих нашоломниках): Роланд Ковач © (капітан), Марк Барани (юніор), Андрій Кобрін, Денис Присяжнюк (юніор).

Нагадаємо також, що після 1-го етапу Міжнародної Ліги Спідвею лідерами в командному заліку є АК МАРКЕТА Прага (Чехія), 2-е місце утримують угорці, 3-тє українці.

По завершенні змагань найкращому гонщику Рівненської команди буде вручено Кубок Голови РОДА.

Коментарі: