Подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
20.10.2018, 14:03

Ветерану спорту з Рівного - 100 років!

100-літній ювілей сьогодні святкує ветеран спортсмен Володимир Лазаревич. Фізичній культурі рівнянин присвятив шістдесят прожитих років
Народився ювіляр у Білорусі в сім’ї військовослужбовця. У 13 розпочав займатися класичною боротьбою, а вже через два роки його запросили на навчання до Мінського технікуму фізичної культури, а невдовзі – до інституту фізкультури.

Фото "Рівне вечірнє"
Фото "Рівне вечірнє"


У зовсім юному віці Володимир Лазаревич пішов добровольцем у військово-морський флот. Там юнака застала війна. З першого її дня і по 1944 рік Володимир Лазаревич воював.

Учитель-легенда: літній дідусь з Рівного вправно катається на ковзанах (відео)

Після війни Володимир Лазаревич перебрався в Рівне. Перша посада Володимира Михайловича в обласному центрі – начальник навчально-спортивного відділу. 14 років працював у спортивному товаристві «Колос», що у Рівненському районі.

У ті часи в «Колосі» працювали секції з боротьби, боксу, легкої атлетики. Уперше розпочали культивувати гандбол.

Спортивний дідусь з Рівного став зіркою соцмереж (+ВІДЕО)

Вихованці товариства – переможці багатьох змагань та спартакіад колишнього Радянського Союзу.

Володимир Михайлович був одним з ініціаторів створення рівненської футбольної команди «Колгоспник», яка згодом завоювала право виступати на рівні команд майстрів.

У 1966 році, коли в Рівному запрацював завод тракторних агрегатів, Володимира Лазаревича направили на завод інструктором з фізичної культури. З того часу і до закінчення трудової діяльності він плідно працював на цій посаді.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, rv.gov.ua

Коментарі: