подати
оголошення

Ресторан Манхеттен
консультація гінеколога в м. Рівне
15.03.2019, 10:00

Небезпечна вулиця Межова: депутати навіть хочуть купити землю на нову дорогу

ОГО продовжує відслідковувати ситуацію, яка склалася щодо однієї з рівненських вулиць.
На Межовій постійно їздять легкові автомобілі та вантажівки. Біда в тому, що Межова надто вузька, а тому там доводиться розминатися й людям, й автомобілям. На вулиці Межовій практично немає тротуару, що ще більше ускладнює життя рівнян.


Google maps
Google maps


Багато років поспіль мешканці Межової зверталися до міської влади з проханням вирішити це проблемне питання. І ось наприкінці 2018 року Управління земельних відносин Рівненського міськвиконкому, на розгляд сесії Рівненської міськради підготували проект рішень міськради щодо припинення права власності на земельні ділянки на вулиці Дворецькій, 93-А ТзОВ «Трайдінвестгруп» та ТзОВ «АРГО-Р».

Тоді на сесії підприємці офіційно відмовилися від земельних ділянок.

Наступним кроком був обмін земельних ділянок, для того, щоб можна було запровадити нову схему руху.

Як пише Богдан Слонець у виданні "Рівне вечірнє", частина земельної ділянки, де має пролягати нова дорога в обхід Межової, належала двом приватним власникам. Їх переконали, за словами Богдана Слонця, відмовились від частини своєї землі, близько 4 соток, на користь міста. А за це обіцяли майже 10 соток у районі вулиці Скрипника. Але за це депутати не проголосували.

Також нещодавно на одній із депутатських комісій прозвучала навіть пропозиція викупити цю землю для того, щоб можна було прокласти дорогу.
Коментарі: