18 пожеж за добу: на Рівненщині у вогні загинула літня жінка

пожежа

Опалювальний сезон та зимові холоди продовжують випробувати на міцність пожежну безпеку регіону. Лише за останню добу рятувальники та правоохоронці зафіксували 18 випадків загорянь, один з яких завершився смертю людини.

За інформацією Головного управління ДСНС у Рівненській області, найтрагічніший випадок стався у селі Застав’я Головинської громади. Під час пожежі у житловому будинку, де вогонь пошкодив лише два квадратні метри речей, виявили тіло власниці оселі 1940 року народження. Попередньо, підрозділи рятувальників на місце не викликалися, а інформація стала відома під час звірки з поліцією.

Масштабні втрати майна та техніки

Протягом доби вогонь завдав значних збитків господарствам у різних районах області:

  • Володимирець: пожежа охопила велику споруду (16х12м), пошкодивши меблі та трактор «ДТЗ». Також у селищі постраждав автомобіль «Opel Kadett».

  • Велике Вербче: мешканець втратив мотоцикл «Мінськ» та дві тонни зерна.

  • Бродець: вогонь знищив салон та моторний відсік мікроавтобуса «Renault Trafic».

  • Будераж: нічна стихія зруйнувала дві кімнати та перекриття будинку на площі 30 м.кв.

Димоходи під прицілом: небезпека опалювального сезону

Особливу тривогу викликають випадки спалаху сажі в димоходах. Такі інциденти зареєстровані у селах Крупове, Вишеньки, Біла Криниця та Лісопіль. Хоча вогонь не розповсюдився далі, це є прямим свідченням нехтування правилами експлуатації печей.

Рятувальники застерігають:

Аби вберегти своє життя та майно, дотримуйтесь простих правил:

  1. Регулярно очищуйте димоходи від накопиченої сажі.

  2. Не використовуйте несправні електрообігрівачі.

  3. Уникайте використання відкритого вогню в приміщеннях та підсобках.

Нагадаємо, 17 січня під час пожежі у житловому будинку на Рівненщині загинула жінка

Читайте також: Мешканцям Рівненщини нагадали, як уникнути пожежі в осінньо-зимовий період

Поділитися:

Головні новини

Прокрутка до верху