Рівненська поліція затримала молодого чоловіка, який підступно заволодів чужим автомобілем, а втікаючи з місця подіє ще й злетів у кювет.
Як повідомили в Рівненській окружній прокуратурі, інцидент стався 6 лютого 2025 року на вулиці Фабричній у місті Рівне. 18-річний житель Рівненського району домовився про зустріч з продавцем автомобіля Audi A6, нібито для огляду авто. Однак, під час огляду, юнак скористався моментом і, сівши за кермо, зник з місця події.
Під час втечі викрадач не впорався з керуванням, в’їхав у кювет та пошкодив автомобіль. Зрозумівши, що накоїв, зловмисник втік з місця пригоди.
Завдяки оперативним діям правоохоронців, зловмисника було затримано. Його затримали в порядку ст. 208 КПК України та обрали запобіжний захід.



