Ми у Facebook
26.11.2002, 14:07

Заява Ради Рівненської обласної організації партії “Реформи і порядок”

18 листопада ц.р. прокуратурою м. Рівного було здійснено спробу арешту голови правління ВАТ “Рівненська друкарня”, голови Рівненської обласної організації партії “Реформи і порядок” Володимира Жеребецького.
Переслідування Володимира Жеребецького почались після того, як у жовтні 1999 року у Рівненській друкарні було віддруковано книгу Д. Чобота “Свистун”, в якій автор виклав матеріали про діяльність на посаді президента України Л.Кучми. Дану книгу було заарештовано.
Для переслідування та залякування керівників та працівників підприємства були залучені інспекція пожежного нагляду у Рівненській області, державна служба боротьби з економічними злочинами УМВС України у Рівненській області, управління у справах захисту прав споживачів, КРУ та інші органи.
Силами працівників управління внутрішніх справ м.Рівного безпідставно здійснювалась перешкода у видачі наступного тиражу вищевказаної книги на території друкарні.
У цей період Служба безпеки у Рівненській області та прокуратура м.Рівного зверталися з вимогою отримання реєстру акціонерів ВАТ “Рівненська друкарня”. Дивним є те, що після цього ЗАТ ІК “ІТТ- інвест” м.Києва активізувало дії зі скупки акцій в акціонерів ВАТ “Рівненська друкарня”.
Виходячи з викладеного вище та зважаючи на опозиційність до діючої влади партії “Реформи і порядок”, яку на Рівненщині очолює Володимир Жеребецький, вважаємо дії правоохоронних органів влади тиском, який має політичне підµрунтя на пана Жеребецького. Прокуратура Рівного використовується як інструмент для відсторонення від управління підприємством його керівництва як помста за друкування книг “Свистун” та “Нарцис” Д. Чобота, “Правди і суду “ А.Беня. Мета — ліквідувати підприємство, яке забезпечує реалізацію прав громадян України на свободу слова та вільного доступу до інформації.





На правах реклами