Один, два, три, ялинонько, гори!
Запалили новорічні вогні голова обладміністрації Микола Сорока та рівненський міський голова Віктор Чайка. Вони привітали рівнян з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажали їм усіляких гараздів, нагородили переможців конкурсу новорічних іграшок, вручивши їм “Київські” торти.
Новорічне дійство, організоване міським відділом культури, зібрало біля ялинки чимало рівнян. Ведучі Наталія Шолудько та заслужений артист України Олексій Заворотній представили концертну програму за участю фольклорних гуртів “Веснянка”, “Уляночка”, “Барвінок”, народні хори “Верес” та “Горинь”. Діти мали змогу взяти участь у конкурсах та виграти солодощі.

Що підготувала Рівненська обласна бібліотека у неділю, 17 серпня

У неділю, 17 серпня, Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека запрошує мешканців і гостей міста на серію теплих і натхненних заходів. Програма обіцяє бути насиченою — від дитячих майстерок і читання до літературних дискусій та живої музики. Вхід на всі події — вільний.
переглядів: 21
Рівненський зоопарк запрошує на роботу працівників по догляду за тваринами

У Рівненському зоопарку відкрито набір на посади працівників по догляду за тваринами. Це унікальна можливість для тих, хто хоче поєднати роботу з любов’ю до природи та бажанням допомагати живим істотам.
переглядів: 77
У Рівному відбудеться низка літніх концертів: джаз, симфонічний рок і поезія під відкритим небом

17 серпня, Рівне наповниться живою музикою, атмосферою затишку й святковим настроєм. Містян запрошують одразу на кілька культурних заходів просто неба, які пройдуть у різних локаціях міста.
переглядів: 147
У Сарнах дитсадок «Вербиченька» повністю оновили за підтримки громади

Цього літа у закладі дошкільної освіти №5 «Вербиченька» в місті Сарни відбулися масштабні зміни, які повністю оновили внутрішній простір закладу.
переглядів: 177
Науковці помітили аномалію у сосновому лісі на Рівненщині

У Національному природному парку «Пуща Радзівіла» на Рівненщині під час обстеження лісових насаджень виявили незвичне утворення на соснах, яке відоме під назвою «відьмова мітла». Його помітили працівники парку під час планового моніторингу стану лісових екосистем.
переглядів: 267
Реклама