Ми у Facebook
07.03.2003, 10:34

Людське прагнення Литвин втілив на Рівненщині

На честь приїзду голови Верховної Ради України Володимира Литвина перед новим супермаркетом в Рокитному на засніженому тротуарі навіть розстелили килим, аби поважний гість не забруднив черевики.
Негативні моменти робочої поїздки північними районами нашої області голова Верховної Ради залишив при собі. А серед позитивних відзначив розвиток районних центрів. Особливо йому запам’ятався спортивний клуб, де діти займаються волейболом, боротьбою. Хоча Володимир Литвин не виключає, що дітей того дня зібрали на честь його приїзду. Однак сам почин розвитку спорту на селі, на думку пана Литвина, заслуговує на похвалу, адже діти тут зайняті справою, їх вихованню приділяють увагу.
“Чорний ПіАр” на користь Ющенку
Гостро негативно ставиться Володимир Литвин до так званих “Листів Ющенка”, які були розповсюджені нещодавно на всій території України. Під час обговорення цієї проблеми з народними депутатами України він був одним із тих, хто підтримав постанову, в якій зобов’язали правоохоронні органи провести розслідування і встановити всі факти, щоб ні у кого не виникло бажання діяти такими підступними методами.
І таку принципову позицію пан Литвин буде відстоювати завжди і у всіх питаннях, кого б це не стосувалося.
Хоча голова Верховної Ради зауважив, що чомусь, коли листівки подібного змісту почали розповсюджувати у Києві проти нього, ніхто не обурювався, а деякі плескали в долоні. Якщо депутати не демонструватимуть корпоративної солідарності у таких питаннях, то листівки з’являться на кожного. Тому потрібно бути одностайними, як ніколи. Отож тут потрібно раз і назавжди встановити істину, щоб не кортіло іншим робити подібне...
Цей безумовно “чорний піар” спрацював на користь як Ющенку, так і Тимошенко, вважає Володимир Литвин. Наші люди починають думати та оцінювати навпаки. Українське суспільство вже на тому рівні, коли може відрізнити позитив від негативу. Люди ж, які готували ці листівки, діяли за старими стереотипами, хоча вважають себе дуже великими політтехнологами.

Патріотизм має бути дієвим, а телебачення — без насильства
Плач за українською мовою вже добряче набрид Володимиру Литвину. Політики лише з трибуни гарно говорять та закликають до кардинальних змін. Коли справа стосується конкретних рішень, депутати чомусь нічого не можуть, тільки виписують загальні лозунги: розширити, зобов’язати, узагальнити, розширити вузькі місця, засукати рукави по саму шию. Голові Верховної Ради потрібен дієвий патріотизм, адже коли буде дія, то буде й реальний результат.
Не обминули журналісти на прес-конференції зі спікером питання діяльності телебачення, адже перед приїздом гостя практично добу мешканці Рівненщини були позбавлені можливості дивитися телевізор та слухати радіо. Володимир Литвин повідомив, що оплата боргів державних телерадіокомпаній на прохання деяких депутатів розглядається, хоча це не зовсім питання Верховної Ради.
По телебаченню тиражується одне й те саме: кров, насильство, тероризм, а діти його дивляться, відірватися не можуть, коментує парламентарій. До розгляду Верховної Ради включений законопроект депутата Леоніда Черновецького про заборону трансляції насильства. Навіть його прийняття мало що змінить у нашому суспільстві. Виключити можна все, але конфліктна ситуація залишиться. Згідно із статистикою та свідченнями кримінальних спеціалістів, за словами Володимира Литвина, частина здійснених в Україні злочинів скопійовані із сучасних фільмів. Отож потенційне інформаційне джерело — телебачення — перетворюється у небезпеку для суспільства.

Україну не можна втягувати у воєнний конфлікт
Прохання Сполучених Штатів Америки надати для ліквідації наслідків застосування деяких видів зброї наш 19 окремий батальйон радіаційно-хімічно-бактеріологічного захисту (РХБ) має розглянути Верховна Рада, каже її голова. Саме депутати повинні винести рішення, чи варто відправляти наших людей до країни, де відбуватимуться воєнні дії. До того під питанням країна, яка прийме українських солдат, адже вони мають розміститися в державі, яка знаходиться поряд. Туреччина поки що вагається, на черзі нібито Бахрейн. Але ця країна повинна офіційно запросити наш батальйон до себе.
До того ж Америка просить надати для користування повітряний простір України. І над цим потрібно добре подумати, переконаний пан Литвин. Коли проходили військові дії в Афганістані, Україна дозволила переліт для військово-транспортних літаків. Але вони, за словами Володимира Литвина, перевозили обладнання, техніку, медикаменти, продукти, одяг. Щодо ситуації з Іраком, то такої впевненості немає. І виходить, що над Україною літатимуть військові літаки, а це означає, що наша держава певним чином може бути втягнена у військовий конфлікт. А допустити цього не можна, вважає Володимир Литвин.
Своїм завданням на майбутнє парламентарій бачить згуртування депутатів і оцінювати роботи обранців від Рівненщині не взявся, лише зауважив, що народ не помиляється, коли робить свій вибір.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ