Ми у Facebook
10.07.2003, 12:20

Можливо, 13-го не пощастить рибі

13 липня — День рибалки. Щоб зварити цього дня юшку з пійманої, а не купленої риби, треба виконати декілька умов. По-перше, необхідні снасті. Яскрава вудочка рибу відлякує, дешева жилка змусить вас розказувати, яка велетенська риба піймалася. Спортсмени на чемпіонатах ловлі того ж коропа останнім часом використовують жилку Саrbotex. Дорого, зате надійно. Поплавок із звичайної пір’їни не підійде лише у випадку, коли ловите на далекій відстані від берега. Там дійсно потрібен поплавок з високою антеною (найкраще фірми “Baltax”), гачки “Mustad” (Норвегія) поза конкуренцією, можна використати й київського заводу “Сокіл”, але їх доведеться дещо підгострити надфілем. Київські “спеціальні” не потребують і цього. Як грузило підійде м’який (не акумуляторний) свинець, тоді жилка менше пошкоджується.
Наживка: у липні поза конкуренцією мастирка (добре розварений горох з додаванням манки і борошна для в’язкості), підгодівля обов’язкова: крупи, пшениця, горох, макуха. Пропорції на ваш вибір, головне не перегодувати рибу.
Риби місяця: карась, короп, лящ, плотва, краснопірка, окунь, останнього ловити на хробака.
У липні можна піймати трофейний екземпляр ляща. Тому про нього детальніше. Снасті, вудочка, донна з гумовим амортизатором (на озері). Найкращий час — ранок, хоча на ямах клює до 10 ранку. У теплі, хмарні дні, в дощ ця риба харчується до 12-ої дня. Підгодівля місця обов’язкова як і дотримання тиші. Руки мають бути чистими, гачки не мати слідів іржі, оптимальний №5,5.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ