Чорна редька
Редька стимулює виділення шлункового соку, поліпшує травлення, підсилює перистальтику кишечника, сприяє виведенню з організму надлишкового холестерину. Вона багата на солі кальцію, магнію. Редька бере участь у процесах згортання крові. В коренеплодах чорної редьки містяться фітонциди — речовини, що захищають організм від інфекцій, а також велика кількість аскорбінової кислоти (вітаміну С).
Сік чорної редьки — гарний засіб при лікуванні печінки, жовчного міхура, нирок, підшлункової залози, лімфи. Його використовують при коклюші, катарі верхніх дихальних шляхів і бронхітах. Як відхаркувальний засіб приймають сік чорної редьки з медом і цукром у співвідношенні 1:1 по 1 ст. ложці 3-4 рази в день.
Застосовують сік чорної редьки і зовнішньо: ним розтирають хворі місця при ревматизмі, подагрі, міозиті, невриті, радикуліті. Сік і терта редька прискорюють загоєння гнійних ран і виразок. Разом із тим чорна редька протипоказана при захворюваннях серця, нирок, запаленнях шлунково-кишкового тракту, при виразковій хворобі шлунка і 12-палої кишки.
Для очищення організму (суглобів, печінки, нирок, селезінки, підшлункової залози, лімфи) можна скористатися стародавнім рецептом. Треба взяти 10 кг чорної редьки, видалити пошкоджені місця і, не очищаючи коренеплоди від шкірочки, пропустити через соковижималку або видавити з них сік за допомогою преса. Має вийти до 3 літрів соку. Отриманий сік зберігати в холодильнику в щільно закритій скляній банці (запах у нього, до речі, не дуже приємний).
Приймати сік по 30 г три рази в день у зручний час незалежно від режиму харчування. Найкраще — через годину після їжі. При цьому обов’язково дотримуватися дієти. Харчування повинне бути вегетаріанським. Виключити здобу, м’ясо, жирні страви, крохмалисті продукти, яйця.
Цей метод гарний тим, що поряд з очищенням організму ви зможете позбутися й зайвої ваги. Іншим немаловажним достоїнством є й те, що чорна редька — недорогий продукт, який по кишені навіть пенсіонерам і малозабезпеченим. До того ж її можна виростити на власній присадибній ділянці.
Питання гендерної політики в Україні вчергове досліджено на дисертаційному рівні
Питання розуміння гендерної рівності залишається правовою категорією, що перебуває у процесах нормативної трансформації та реформування, що визначається переглядом підходів до встановлення соціальних ролей, що виконуються жінками, чоловіками.
переглядів: 185
Рівне простилося із мужнім Захисником
Сьогодні, 9 листопада, у Рівному попрощалися із полеглим Героєм Володимиром Магусом, який віддав своє життя у боротьбі за мирне майбутнє українського народу.
переглядів: 204
У Рівному в понеділок презентуватимуть фільм "Буча"
Цього понеділка, 11 листопада, о 18:00 у кінотеатрі «Україна» відбудеться показ фільму «Буча» за участі команди і акторів.
переглядів: 235
Відома журналістка на Рівненщині шукала привидів
Наша область має не тільки багато прекрасних місць, але й справжніх таємниць, які можуть здивувати.
переглядів: 736
Найкрасивіші вітання з днем працівників культури
Сьогодні, 9 листопада, відзначають Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва. В цей день вшановують тих, хто зберігає та розвиває нашу культуру.
переглядів: 927