Ми у Facebook
30.07.2003, 10:25

"РівнеАзот" виставили на торги. 54-відсотковий пакет акцій підприємства піде з молотка

Тиждень тому підприємство ВАТ “Рівнеазот” очолив новий керівник Михайло Заблуда, якого на цю посаду рекомендував Фонд держмайна. Донедавна пан Заблуда працював у Міністерстві промислової політики.
За незначний проміжок часу це вже четверта зміна керівника на цьому підприємстві. Жоден антикризовий менеджер, який приходив на підприємство до пана Заблуди, не спромігся врятувати гіганта рівненської промисловості від падіння у прірву.
Заступник міського голови Сергій Васильчук, який працював на “Рівнеазоті” сім років головним бухгалтером, вважає, що врятувати підприємство можна лише в тому разі, якщо на конкурсній основі контрольний пакет акцій, який нині належать державі, буде продано і на підприємство прийде інвестор. Поки ж що ситуація невтішна. За словами С.Васильчука, держава, маючи контрольний пакет акцій, не вкладає у розвиток виробництва та модернізацію жодної копійки. Такого бути не повинно.
Начальник управління промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку облдержадміністрації Володимир Новак спростував інформацію про те, що нині на підприємстві КРУ Рівненської області проводить перевірку.
— Мені відомо лише про те, що на “Рівнеазоті” планову перевірку проводить податкова інспекція, — зазначив пан Новак.
За повідомленням агентства “Інтерфакс-Україна”, у середу Фонд держмайна має оголосити конкурс з продажу 53,86%-го пакета акцій ВАТ “Рівнеазот”. Стартова ціна пакета визначена в розмірі 46,2 млн. грн.
Фіксовані умови конкурсу передбачають, зокрема, повне погашення заборгованості підприємства по заробітній платі, перед Пенсійним фондом, існуючої на момент підписання договору купівлі-продажу. Крім того, покупець повинен погасити кредиторську заборгованість “Рівнеазоту” в розмірі 80 млн. грн. протягом 90 днів після підписання договору купівлі-продажу, а також направити впродовж року не менше 40 млн. грн. на реалізацію програми технічної реконструкції виробництва, впровадження прогресивних технологій, підвищення ефективності виробництва; збереження видів діяльності, існуючих на момент підписання договору купівлі-продажу.





На правах реклами