Ось збудують туалет, тоді й станція буде
А якщо це не автостанція, то за що ж тут беруть гроші з перевізників? І чому саме 4,95 грн., а не, скажімо, 1,80 грн. чи 10,50 грн.?
Ось що з цього приводу розповів один з перевізників пан В. (прізвища свого просив не називати):
— По-перше, вважаю, що цю плату з перевізників беруть без будь-яких законних підстав. Причому, кошти облавтоуправління збирає немалі — п’ять гривень та помножити на сто п’ятдесят транспортних одиниць, ось і порахуйте. І так кожен день. По-друге, на що ці кошти використовуються? Невже на зарплату персоналу неіснуючої станції та створення відповідних умов і послуг людям? Так ні — немає такого персоналу та й умов немає. І у випадку чого, ні перевізнику, ні пасажиру немає до кого звернутися (крім, хіба що, диспетчера, яка справно збирає гроші). А ми ж, здаючи гроші, розраховуємо на якісь послуги. Немає тут повної інформації для людей. Ні пасажиру, ні перевізнику немає де, вибачте на слові, справити природні потреби... Я не кажу вже про камеру схову, медпункт, буфет, зал чекання, довідкове бюро і таке інше.
Розповідь підприємця доповнив депутат Рівненської міської ради Едуард Герасимчук:
— Передусім хочу зауважити, що в законодавчих документах про транспорт навіть і близько немає такого поняття, як “Пункт відправлення”. Отже одна із вивісок на приміщенні облавтоуправління дезінформує людей і служить своєрідним прикриттям. Не можу погодитися з паном Котоучем (начальником облавтоуправління), що він затратив на спорудження цього “пункту відправлення” 100 тисяч гривень. Це не реально витратити стільки грошей на облаштування піднавісів. Хіба що частина коштів пішла ще на ремонт адмінприміщення. Мене, як депутата, турбує також абсолютне несприйняття керівництвом облавтоуправління ініціативи міської влади щодо створення чотирьох автостанцій на виїздах з Рівного. Чому пан Котоуч не хоче зрозуміти, що від цього виграють і перевізники, і облавтоуправління, і місто: управління матиме не одну, а п’ять автостанцій, перевізникам можна буде зменшити станційний збір, а місто розвантажиться від зайвого транспорту.
Начальник пункту відправки автобусів “Залізничний” Федір Сульжук стверджує, що дійсно щодня звідси від’їжджає 150 автобусів, які здійснюють перевезення на 77 маршрутах. Плата, яку здійснюють власники маршруток станції, коливається і залежить від кількості здійснених рейсів, кілометражу.
— На сьогодні у нас готовий для експлуатації новий зимовий зал відпочинку і йде будівництво громадської вбиральні, — розповідає пан Федір. — Як тільки це буде завершено, подамо документи в облдержадміністрацію на перереєстрацію пункту в автостанцію 4-го класу. Справді, через те, що в нас здійснюється така велика кількість рейсів, ми можемо подавати документи на перереєстрацію в автостанцію 1-го класу, але для цього потрібно виконати ряд умов. Основні серед них — медичний пункт, другий поверх зали та інші.
Кому передбачені виплати 6500 грн у межах програми «Тепла зима»?
Майже 29 тисяч осіб на Рівненщині отримають у грудні виплати в межах державної програми допомоги «Тепла зима».
переглядів: 29
На Рівненщині сталась ДТП: двомісячна дитина потрапила в реанімацію
Водій автомобіля «Hyundai ix35» перебував у стані алкогольного сп’яніння: прилад «Драгер» показав 1,8 проміле.
переглядів: 45
Різдвяні традиції у Рівному: що чекати на фестивалі “Тепле Різдво”
Щороку на Різдво люди об’єднуються та створюють вертепи, щоб разом відзначити це світле свято.
переглядів: 87
На Рівненщині помер 16-річний хлопець: правоохоронці з'ясовують обставини
У Сарненському районі раптово помер 16-річний юнак. Наразі триває судово-медична експертиза, яка встановить остаточну причину смерті.
переглядів: 242
На Рівненщині хлопець стріляв у натовп з автомата
Березнівські правоохоронці встановлюють обставини злочина. Зловмисник із місця події втік, однак його за кілька годин розшукали. Вирішується питання про затримання стрільця у порядку ст. 208 КПК України.
переглядів: 375