Ми у Facebook
10.11.2003, 18:48

25 мільйонів боргу ще “висить”

Георгій Сладковський

Рівненщина вийшла на другу позицію в Україні з ліквідації заборгованості із заробітної плати. Про це заявив начальник головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Георгій Сладковський.
У цьому, передусім, треба завдячити ВАТ “Рівнеазот”. Так склалися обставини, що тільки у жовтні це підприємство виплатило майже три мільйони боргів із зарплати. А ще добре попрацювали органи прокуратури та юстиції. Зокрема, тільки за останній тиждень відповідні служби обласного управління юстиції “вибили” у підприємств-банкрутів 804 тисячі гривень боргів, які “висіли” на них впродовж багатьох років.
Однак, незважаючи на позитивні тенденції з ліквідацією заборгованості, сьогодні людям ще не виплачено 25 мільйонів гривень. Ці борги тягнуться ще з пріснозвісних часів бартерних розрахунків.





На правах реклами