Ми у Facebook
16.08.2006, 21:34

До уваги тих, хто шукає роботу за кордоном

Державна служба зайнятості рекомендує громадянам, які бажають працевлаштуватися за кордоном за сприянням комерційних фірм, пересвідчитись щодо наявності та дійсності ліцензії на працевлаштування українських громадян за кордоном, яка видається Міністерством праці та соціальної політики України, зовнішньоекономічного контракту із закордонним партнером та дозволу на працевлаштування громадян України, виданого роботодавцю уповноваженим органом країни працевлаштування.
Якщо ви їдете на роботу за кордон — вимагайте оформлення спеціальної робочої візи, оскільки туристична або гостьова візи не надають права на роботу. Майте на увазі, що згідно з чинним законодавством України оплата послуг посередника (у будь-якій формі) до фактичного працевлаштування громадянина в іноземного роботодавця заборонена.
Якщо у вас виникли сумніви щодо діяльності комерційної фірми, радимо звертатися за роз’ясненням до Міністерства праці та соціальної політики України.
Інформацію про діяльність у Рівненській області суб’єктів підприємницької діяльності, які надають посередницькі послуги у працевлаштуванні громадян України за кордоном, ви можете отримати в інспекції з контролю за додержанням законодавства про зайнятість населення обласного центру зайнятості (м.Рівне, вул.Кавказька, 9а, кабінет 313, тел.22-23-47).

Дозвіл на працевлаштування не потрібен


Іноземним громадянам, які постійно проживають в Україні
Особам, які набули статус біженця згідно з чинним законодавством України
Представникам іноземного морського (річкового) флоту і зарубіжних авіакомпаній, котрі обслуговують їх на території України
Працівникам зарубіжних ЗМІ, акредитованим для роботи в Україні
Артистам та працівникам мистецтва для роботи в Україні за фахом
Працівникам аварійно-рятувальних служб для виконання термінових робіт

Перелік документів, які подає роботодавець до центру зайнятості для отримання дозволу на працевлаштування іноземних громадян


1 Заява (у довільній формі).
2. Обґрунтування необхідності використання праці іноземців і можливості створення для них відповідних умов перебування та діяльності.
3. Копія контракту між іноземним та українським суб’єктами господарської діяльності на виконання певного обсягу робіт або послуг (якщо такий контракт укладено).
4. Копії статуту та свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта господарської діяльності, засвідчені в установленому порядку.
5.Список іноземців із зазначенням їх повного імені та прізвища, року народження, номера паспорта, спеціальності, статі.
6. Копія проекту контракту роботодавця з працівником-іноземним громадянином.
7. Документ (витяг із протоколу, наказ, доручення), оформлений в установленому порядку, який посвідчує право представника роботодавця представляти його інтереси в центрі зайнятості.
8. Копії документів про освіту та кваліфікацію.
9. Довідка органу державної податкової служби про сплату роботодавцем передбачених законодавством податків та зборів.
10. Квитанція про внесення плати за розгляд заяви.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ