Ми у Facebook
22.11.2006, 23:41

Долю Собчука визначать у грудні?

Все було законно — впевнений начальник міського управління ЖКГ

Через два тижні суд вирішить, чи винний начальник міського управління житлово-комунального господарства у нецільовому використанні коштів.
Про це повідомив адвокат Юрія Собчука Олександр ЖУРАВЛЬОВ.

За словами адвоката, 22 червня Рівненський міський суд виніс постанову про повернення справи його підзахисного Юрія Собчука, якому інкримінують нецільове використання бюджетних коштів, на додаткове розслідування у прокуратуру Рівного. І лише в жовтні міська прокуратура прийняла справу до провадження.
— У нас є підстави вважати постанову незаконною, — зазначив пан Журавльов, мотивуючи це відсутністю підстав для порушення справи, передбачених у чинному законодавстві. — Ми подали скаргу до міського суду щодо незаконного порушення кримінальної справи. Перше засідання міського суду має відбутися 11 грудня.
Якщо суд задовольнить скаргу, то, за твердженням Олександра Журавльова, через сім днів постанова суду набуде чинності і Юрія Собчука визнають невинним. В іншому ж випадку прокуратура розслідуватиме справу далі.
Начальник міського управління житлово-комунального господарства Юрій СОБЧУК упевнений у законності своїх дій.
— Все було законно зроблено. Більше того, асфальтний завод, який діє з 2003 року, вже приніс місту прибуток більше п’яти мільйонів гривень, — наголосив він.
Натомість прокурор Рівного Ігор Ольшанецький ситуацію щодо засідання суду за скаргою на постанову, яке, за словами адвоката Юрія Собчука, заплановане на 11 грудня, наразі не коментує, мотивуючи це відсутністю офіційних повідомлень про зазначений судовий розгляд.
Нагадаємо, що 8 серпня 2005 року прокуратура Рівного порушила кримінальну справу за фактом нецільового використання службовими особами управління житлово-комунального господарства бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Начальнику міського управління житлово-комунального господарства Юрію Собчуку інкримінували нецільове використання 254 тисяч гривень бюджетних коштів, у тому числі на будівництво асфальтного заводу.





На правах реклами