Ми у Facebook
26.04.2007, 00:00

Анатолій Пєхотін знову у грі

Він вже не стріляє, а тішить обіцянками
Славнозвісний рівненський бізнесмен пообіцяв віддати нужденним більшу частину відвойованого у рейдерів майна і будь-кого довести до… парламенту
Ніби вибачився,
а ніби й ні…
Одіозний рівненський бізнесмен та політик (нині очолює раду партії “Справедлива Україна”) Анатолій ПЄХОТІН повернувся з Америки в Україну три роки тому. Чи не вперше за цей час він вирішив поспілкуватися (мирно) з рівненськими журналістами, розповісти їм про своє життя у США, плани та думки. Не обійшов увагою і болючу тему рейдерства та захоплення власності.
Відповів і на питання про погрози журналісту Владу Ісаєву. Щоправда, публічно вибачитися перед ним Анатолій Пєхотін не зміг, адже на прес-конференцію Влад не прийшов, вочевидь, демонстративно.
— За день до прес-конференції я був у редакції, розмовляв із редактором, вибачився перед нею, запросив на зустріч її журналістів, зокрема, Влада Ісаєва. Хотів перед ним вибачитися, адже я людина миролюбива та християнин. Але я так і подумав, що вони не прийдуть, — констатував Анатолій Пєхотін.
Водночас факт погроз журналісту бізнесмен категорично заперечив. Та зазначив, що має свідків, які були разом із ним під час інциденту на Млинівській 23 лютого 2007 року і можуть підтвердити, що саме він був постраждалою стороною. Адже його побили охоронці, яких найняли “рейдери”, котрі прагнули захопити його автостоянку. Ну, власне, це версія пана Пєхотіна…
— А з Ісаєвим я навіть готовий помінятися. Я чув, що він просив політичного притулку в Америці, тож може їхати туди замість мене. Я тепер хочу жити і працювати в Україні, — переконував Пєхотін.

“Я першим
в Україні подолав рейдерську атаку”
У справі про земельну ділянку та майно на Млинівській Анатолій Пєхотін налаштований оптимістично. Він має рішення Верховного суду на свою користь. Має також кілька справ у судах, звертався до прокуратури. Але ці справи в судах та прокуратурі не просуваються, адже “все куплено”, — запевняє Анатолій Пєхотін. Однак він переконаний, що подолає рейдерів та поверне своє майно. І не лише в Рівному. А й завод із виробництва цегли, який він мав у Львові, але який теж відібрали “нечесні конкуренти”. Усе втрачене він оцінює в десятки мільйонів доларів. Та обіцяє роздати 70 відсотків відвойованого майна “сліпим, глухим, німим та калікам”. Розповів, що має вже відповідні домовленості з Ощадбанком.
Не хоче бути Анатолій Пєхотін і осторонь економічного життя Рівного. Каже, що хотів привезти з Америки інвесторів, але ті бояться приходити в Україну.
Дорікнув і своїм колишнім партнерам по бізнесу, які нині стоять осторонь та не хочуть йому допомогти в його боротьбі з рейдерством.

Елементарно доведе до трьох відсотків – звертайтеся
— Минуть вибори, і все буде добре, бо буде відповідальність. Я зараз роблю блок “Справедлива Україна”. Хочемо об’єднатися з партіями та громадськими об’єднаннями, де лідерами є протестанти. Якщо американські спонсори не відмовляться нас підтримати, то блок таки буде. Але ж ви знаєте, як домовлятися з українцями: де два українці, там три гетьмани, — бідкався Анатолій Пєхотін.
Однак в успіху він переконаний. Адже політична партія “Справедлива Україна”, яку він створив у 2005 році, має осередки в усіх областях України. Крім того, бізнесмен переконує, що має неабиякий досвід партійного будівництва:
— Колись створював партію Журавському, зробив йому 15 обласних осередків, Онопенку зробив 8 обласних осередків. Можу привести більше ніж три відсотки виборців за будь-який блок.
Не останню роль у такій впливовості відіграє, очевидно, й належність пана Пєхотіна до однієї з протестантських конфесій. Він розповів, як може домовитися з пасторами в США, щоб ті порадили своїм віруючим, а ті — своїм родичам в Україні, як та за кого слід голосувати. Отакий рецепт.





На правах реклами