У місті з’явився “Центр розвитку бізнесу”
Перший “Центр розвитку бізнесу” розташувався у самому центрі міста на вулиці Чорновола, 14/16. Від звичайного банківського відділення він відрізняється тим, що розрахований суто на корпоративних клієнтів: представників малого та середнього бізнесу. Офісне приміщення має зони для консультацій, кредитно-депозитних операцій, касу та звичне для ПриватБанку “Робоче місце клієнта”, де кожен може самостійно через систему “Приват24” попрацювати із власними рахунками.
— Створюючи “Центр розвитку бізнесу”, ми планували відкрити відділення, ідеальне для обслуговування підприємців, — розповідає директор Рівненської філії ЗАТ КБ “ПриватБанк” Василь ВЛАСЕНКО. — Щоб воно мало зручне розташування, запропонувало весь спектр банківських послуг, який сьогодні цікавить приватних підприємців, малий та середній бізнес. Прагнули розділити потоки клієнтів — фізичних та юридичних осіб, що дало можливість бізнесу зосередитись тільки на справах, а працівникам відділення максимально ефективно обслужити клієнтів.
Василь Власенко зауважив, що ПриватБанк добре розуміє потреби сучасного бізнесмена у кращих умовах обслуговування, у підвищеній якості банківського сервісу та у наближенні відділень банку до місць активного ведення бізнесу, тому по всій Україні вже з’являються “Центри розвитку бізнесу”. З рівненським їх уже 36. У місті впродовж року з’явиться ще кілька спеціалізованих від-ділень.
— Ми вирішили підійти до обслуговування підприємців змістовніше і запропонували ряд ексклюзивних продуктів, — каже керівник роздрібного корпоративного бізнесу ЗАТ КБ “ПриватБанк” Тетяна ГАРЕЄВА. — Ми розуміємо, що потреби клієнтів, які, приміром, працюють у туристичному бізнесі, відмінні від потреб клієнтів, що займаються автоперевезеннями. Тому і банківські програми для них відрізняються. Скажімо, при пакетному обслуговуванні клієнт, зайнятий у туристичному бізнесі, отримує не тільки вигідні тарифи при обслуговуванні, а й можливість розмістити рекламу на сайті банку.
За словами Тетяни Гареєвої, у “Центрі розвитку бізнесу” цьогоріч відбудеться багато цікавого. Реалізовуватиметься проект “Бізнес без кордонів”, який сприятиме розширенню клієнтської бази учасників проекту. Розшириться сервіс послуг у рамках проекту “ПриватБізнесКлуб”: центр надаватиме консультації з юридичних питань, з питань організації обліку та звітності. Всі клієнти банку, які беруть кредити на розвиток бізнесу, зможуть взяти участь у конкурсі “Велика справа — малого бізнесу”. За його підсумками найбільш соціально орієнтовані проекти нагородять цінними призами. А членів “ПриватБізнесКлубу” очікують цікаві спеціалізовані міжрегіональні конференції.
— Створення подібного центру сприятиме розвитку підприємництва на Рівненщині, — підсумовує начальник Головного управління економіки та інвестиційної політики Рівненської ОДА Ігор ТИМОШЕНКО. — Комфортні умови у центрі, якісні банківські продукти, додаткові послуги допоможуть підприємцям розвивати свій бізнеc максимально ефективно.
Гороскоп на 15 грудня: використовуйте час для роздумів
Неділя – ідеальний час, щоб сповільнитися, зазирнути всередину себе та забезпечити гармонію у своєму житті. У цей день зірки спрямовують свою енергію на баланс – як у стосунках, так і в повсякденній діяльності. Для багатьох із нас це буде час для роздумів і планування, а також момент, щоб дозволити собі відпочити та насолодитися.
переглядів: 180
Ароматний різдвяний штолен: секрети ідеальної випічки від відомого кулінара
Штолен – це традиційний німецький різдвяний хліб, який став популярним у багатьох країнах світу, в тому числі й в Україні. Він відомий своїм багатим, насиченим смаком та ароматом.
переглядів: 524
Для чого собаки штовхаються носом
Експерти стверджують, що підштовхування носом є одним зі способів, яким собаки намагаються передати свої потреби чи емоції людині. Оскільки чотирилапі не можуть спілкуватися з нами так, як між собою, вони використовують цей жест для привернення уваги.
переглядів: 367
Українські культурні цінності на Рівненщині берегтиме ЮНЕСКО
Україна продовжує захищати не лише власну державність, але й власну культуру.
переглядів: 439