Ми у Facebook
07.02.2008, 00:00

Як позбутися накипу та “оживити” воду

Від води, перенасиченої солями, страждають і теплообмінники, і труби систем опалення, і побутова техніка, й організм людини. Як вибрати “правильний” фільтр чи систему очищення води? Що допоможе позбавити тен пральної машинки від накипу? Як зекономити газ при опаленні приміщень?


Відповіді на ці питання знає директор ТОВ “НВП Аквілон” Валерій ЗАБРОДСЬКИЙ, адже фірма, яку він очолює, займається розробкою енергозберігаючих технологій, виготовленням і продажем сучасних систем очищення та пом’якшення води.




— У воді, яку ми повсякденно використовуємо, завжди є солі кальцію та магнію — основне джерело утворення на внутрішніх поверхнях труб та на теплообмінниках твердого осаду — накипу. У свою чергу накип — головна причина виходу з ладу котлів, перевитрат газу. Лише один міліметр відкладень зменшує ККД котла на 20 відсотків, а за 5-6 років роботи системи, яка підживлюється, до 50 відсотків газу буквально викидається в повітря.



Існує декілька відомих способів боротьби із накипом. Найбільш дієві та доступні — іонообмін та магнітна обробка води. Фірмою “Аквілон” запатентований ефективний метод, у якому поєднані обидва процеси. Водоочисний модуль зі спеціально підібраною магнітною системою заповнює та підживлює системи опалення, очищує та пом’якшує воду і може використовуватися не тільки в побутових, а й у промислових масштабах — кожен пристрій підбирається індивідуально, залежно від потреб замовника.



Є й невеликий апарат, що запобігає утворенню та виведенню накипу в побутових приладах — магнітний активатор води.



— Установивши його перед пральною машиною, ви можете спокійно обходитись без калгону, — продовжує пан Валерій. — Термін служби магнітного активатора не менше 10 років, він використовується для захисту пральних, посудомийних машин, бойлерів, котлів, колонок, гідромасажних ванн, душових кабін, систем поливу та насосів. Магнітні активатори не вилучають солі жорсткості з води, а на іонному рівні змінюють їх структуру, вони стають рихлими і легко видаляються. Навіть якщо тен пральної машинки вже покрився накипом, через 2-3 місяці він повністю очищується.



На думку директора “НВП Аквілон”, існує й багато суперечливої інформації щодо того, як правильно підібрати фільтр побутового очищення води.



— Ми підбираємо фільтри під фінансові можливості і конкретні потреби людини чи підприємства. Там, де потрібно, робимо безкоштовний аналіз води на вміст солей жорсткості та заліза, фіксуємо час покупки, і як тільки підходить термін зміни картриджа, нагадуємо про це своїм клієнтам. Незважаючи на широкий спектр побутових фільтрів, які пропонуємо покупцям (починаючи від недорогих одностадійних до систем зворотного осмосу), особливу увагу раджу звернути на електроактиватори води з кремнієвими електродами. Пристрій дає змогу отримати так звану “живу” і “мертву” воду — це технологія для тих, хто стежить за своїм здоров’ям і новинками у галузі екології та медицини.








На правах реклами