Ми у Facebook
05.03.2008, 00:00

У кадровий резерв – зі студентської лави

Щорічний “Ярмарок професій” уже вп’яте пройшов у Національному університеті “Острозька академія” на початку лютого. Навчальний заклад відвідали представники компаній у сфері надання банківських послуг, страхові компанії, фінансові державні установи.


Студенти економічного факультету користуються популярністю серед банківських установ. Майже третина новоспечених фахівців іде працювати у банки. На "Ярмарку професій" студенти економічного факультету 3-5 курсів зустрічалися та проходили індивідуальні співбесіди з роботодавцями, серед яких були представники "Надра Банку", "Укрпромбанку", ПриватБанку, "Форуму", "Укрексімбанку", "Імексбанку", банку "Фінанси та Кредит", "Брокбізнесбанку", страхової кампанії "Оранта", компанії "VolWest Group".



- Молодечий азарт та гострий розум - це велика сила, - наголошує директор Рiвненської фiлiї ПриватБанку Василь ВЛАСЕНКО. - Хорошого спеціаліста на вулиці не знайти. Тим більше, щороку наша робота набуває все нових та складніших високотехнологічних завдань. Вимоги до працівників стають вищими. Підготовка спеціалістів у процесі роботи - це втрата і часу, і конкурентної позиції на банківському ринку. Тому ми потребуємо досвідчених спеціалістів уже сьогодні, адже клієнт вимагає обслуговування на якісному рівні. Тому наша співпраця з одним із найбільших вузів регіону набуває все більших та, що головне, конкретніших обрисів.



За словами заступника керуючого Філії "Північно-Західне РУ" ВАТ Банк "Фінанси та Кредит" Олександра УЛАНОВСЬКОГО, банк "Фінанси та Кредит" підбирає собі персонал через кадрові агентства, за допомогою власної служби персоналу. А також придивляємося до студентів вищих навчальних закладів. Зокрема випускники Острозької академії вже працюють у нас і гарно себе зарекомендували.



- Коло роботодавців, які відвідують наш "Ярмарок", постійно розширюється. Цього разу приїхало до двох десятків представників банківських та фінансових установ, страхових компаній, - розповідає декан економічного факультету Національного університету "Острозька академія" Людмила КОЗАК. - Сьогодні вони перейшли на нові принципи формування фахівців і починають співпрацю зі студентами економічних факультетів з третього курсу. Таке співробітництво гарантуватиме працевлаштування молодого спеціаліста та його більш цілеспрямовану підготовку. Після співбесід із роботодавцями студента вносять у кадровий резерв і через рік-півроку він може отримати запрошення на роботу. Це один із принципів Болонської системи навчання. Для прикладу, сьогодні із 65 фінансистів п'ятого курсу тільки 25 ще не знають, де працюватимуть після закінчення навчання. Решта - працевлаштовані. Більшість студентів, починаючи з четвертого курсу, поєднують роботу із навчанням.



Студент третього курсу економічного факультету спеціальності економічна кібернетика, голова клубу "Економіст" та один із організаторів проекту Кирило КУРГАНСЬКИЙ позитивно розцінює проведення подібних заходів:



- Ми, ще навчаючись в університеті, маємо змогу проходити практику у фінансових та банківських установах, а після цього навіть працевлаштуватися туди без додаткових перевірок знань. На третьому курсі студент визначається із місцем своєї роботи, де хотів би працювати. Завдяки цьому ми знаємо, з якої сфери слід підтягувати свої знання. Це зручно і для роботодавців, адже вони завчасно починають залучати потенційних працівників і вибирати їх не тільки за рівнем знань, а й за моральними принципами.






Марина ФУРС, Тетяна ФІНКЕВИЧ







На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ