Ми у Facebook
16.10.2008, 01:41

Якщо захотілося екстриму…

Тим, хто не уявляє відпочинку без гострих відчуттів, чудово підійде дайвінг у Червоному морі, спуск по гірській річці у Туреччині та екскурсія у Чорнобильську зону.
На глибини –
за кольоровими рибками
Минуло трохи більше півстоліття відтоді, як Жак Ів Кусто винайшов акваланг. Нині занурення на глибини доступне всім.
— Головне у цьому екстремальному виді спорту — хороший інструктор, якщо ви новачок, і надійний напарник — якщо занурюєтеся давно, — розповідає директор ТК “Роял клуб” Ольга ЯСІНЬЧУК. — Тестовий дайв проводять на безпечній глибині, у безпечному середовищі. Ідеальне місце для пробних занурень — Червоне море. Причому цілорічно. Температура води там не опускається нижче +20°С, а краєвид надзвичайний: морські зірки, восьминоги, кольорові рибки, корали, мальовнича рослинність глибин. Єгипет, Йорданія, Ізраїль — ідеально підходять для дайверів.
Підкорювачі хвиль та порогів
Сплав за течією гірської ріки на плотах — це весела пригода й випробування одночасно. Швидкість і швидкість реакції! Хвилі й пороги! Стрімкий плин і скрегіт весел! І в той же час досвідчений інструктор завжди готовий надати будь-яку допомогу. Усе це називається рафтингом.
— Ви зробите захоплюючу подорож, повну незабутніх вражень. На крутих порогах ріки завмирає подих від гострих відчуттів, а на тихих плесах захоплює дух від надзвичайної краси й величі навколишньої природи, — зауважує Ольга Ясіньчук. — Рафтинг не вимагає спеціальної підготовки й у ньому можуть брати участь усі бажаючі, включаючи дітей із семирічного віку у супроводі батьків або близьких родичів, що несуть за них повну відповідальність.
Здійснити сплав по річці можна в Україні та Туреччині.

Невідомий напрямок в Україні
Поїздка у Чорнобиль — відвідування місця найстрашнішої в історії екологічної катастрофи.
Поїздка в 10-кілометрову зону. Відвідування Чорнобильської атомної станції — підприємства, де працювало більше 5000 чоловік. Зовнішній огляд об’єкта “Саркофаг” — бетонно-сталевого вкриття, що накрило радіоактивні маси й уламки, які залишилися після вибуху. Можливість побачити рослинність, що вціліла після аварії — так званий “рудий ліс”, а також поховане село. Знайомство зі спокійним містом-примарою Прип’ять, усі 47500 жителів якого були змушені покинути свої будинки наступного дня.

Прогулянка під вітрилами
Від прогулянки на яхті одержите величезне задоволення. Доїхавши на наданому фірмою автобусі до найближчого порту, направитеся на вітрильному судні до руїн античного міста. Море тут дуже тихе, спокійне, вода прозора. Можна побачити залишки акведука, лазень, амфітеатрів, обриси міських вулиць і фортечних стін. Чудовий музей просто неба! По дорозі яхта робить зупинку в мальовничій бухті, під час якої ви зможете пообідати на борту, порибалити, викупатися в морі або покататися на “банані” та пообідати.
Поплавати на яхті можна в будь якій морській країні.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ