Ми у Facebook
27.11.2008, 10:58

Що шукала Семенюк-Самсоненко на нетканці?

“Головний сторож майна в Україні” — голова Фонду держмайна Валентина Семенюк-Самсоненко — у вівторок побувала в Рівному. У ході робочої поїздки вона завітала на ВАТ “Рівненська фабрика нетканих матеріалів”. Свою увагу до цього підприємства Валентина Семенюк-Самсоненко пояснила тим, що хоче побачити результати роботи після останнього візиту на фабрику.
Востаннє Валентина Семенюк-Самсоненко відвідувала Рівненську фабрику нетканих матеріалів у травні 2007 року. Після знайомства з роботою підприємства вона наголосила, що фабрика “вижила за рахунок інвесторів, які забезпечують реальний ринок збуту продукції”. Під час нинішнього візиту до Рівного скористалася нагодою, аби знову побувати на об’єкті.
Валентина Семенюк-Самсоненко прискіпливо цікавилася виробничим процесом. Керівництво показало їй нову лінію з випуску сіток і композитних матеріалів з поліестеру, скляного та базальтового ровінгу. Також розповіли про перспективи запуску обладнання з виготовлення матеріалів для виробництва меблів.
— Півтора року тому тут бачила багато проблем. Тоді мені стало страшно за керівників, бо помітила демонтаж обладнання. Сьогодні впадає в очі позитивний рух, — поділилася враженнями голова Фонду держмайна Валентина СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО. — Я залишилася задоволеною, бо саме на прикладі Рівненської фабрики нетканих матеріалів показую позитивний результат приватизації.
Зі свого боку, генеральний директор ТОВ-компанія “Пульсар і Ко” Віктор ПРИЩЕПА (володіє активами фабрики) зазначив, що від часу останнього візиту голови Фонду держмайна підприємство втричі збільшило обсяги виробництва:
— Це здійснили завдяки використанню старого обладнання, проведення реконструкції та розробці нових видів продукції.
Між іншим, Фонд державного майна має намір розглянути питання про реприватизацію підприємств, що змінили власника у період ваучерної приватизації. Втім, рівненські підприємства, які можуть повернути державі, Валентина Семенюк-Самсоненко не назвала.
— З підприємств, які приватизовані в такий спосіб, працюють лише 53 відсотки, — підкреслила на зустрічі з колективом регіонального відділення ФДМ в області пані Семенюк-Самсоненко. — Решта просто лежать, втрачені робочі місця та не сплачуються податки.





На правах реклами