Несвицьку прирівняють до герба?
Змінити ситуацію може розширення переліку символів, що так чи інакше асоціюються з Рівним, переконані чиновники. Тож на останньому засіданні виконкому визначено установу, яка займатиметься погодженням макетів та ескізів виробів, на яких розміщуватиметься символіка м.Рівного. Нею стане Єдиний дозвільний офіс.
— Ми почнемо працювати у травні, — розповів керівник Єдиного дозвільного офісу Роман ШИРКО. — Нове ж положення про збір за використання місцевої символіки наразі розробляється. Цим також займаються управління бюджету і фінансів та економіки разом із податковою інспекцією.
Під час засідання виконкому начальник управління бюджету та фінансів Віктор ШУЛЬГА назвав об’єкти, які могли б доповнити існуючий перелік символів міста:
— Це може бути зображення старовинної в’їзної брами, яку часто використовують у своїх логотипах різні місцеві компанії, зображення пам’ятника Марії Несвицькій, який теж уже став символом Рівного, та й сама назва Рівне теж може бути віднесена до місцевої символіки.
— Ми не намагаємося щось заробити, а лише впорядковуємо цей збір, — наголосив заступник міського голови з питань економіки Сергій ВАСИЛЬЧУК. — Це не бюджетоутворючий податок, адже розмір збору — 0,1 відсотка від обсягу виготовленої продукції.
Міський голова Рівного Володимир ХОМКО вже знає бажаючих сплачувати цей податок:
— До нас зверталися підприємці, які хочуть виготовляти продукцію з місцевою символікою. Розробимо нове положення, яке запрацює. Отримуватимемо додаткові надходження.
Наразі невідомо, хто з місцевих бізнесменів горить бажанням платити ще один податок. Як і те, коли ж запрацює положення про збір за використання місцевої символіки.
Запрошення донорам: долучайтеся до здачі крові 1 лютого
Рівненський обласний центр служби крові запрошує всіх небайдужих жителів міста стати донорами та допомогти рятувати життя.
переглядів: 301
2 лютого – Стрітення Господнє: що символізує це свято
Стрітення символізує початок кінця холодної зими і є останнім великим християнським святом перед Великоднім постом.
переглядів: 609
Реформа МСЕКів: до чого готуватися мешканцям Рівненщини?
Минулий, 2024-й, завершувався перемінами у медичній сфері, адже в Україні серйозно взялися за медико-соціальні експертні комісії, які встановлювали групу інвалідності. Тепер в Україні має бути усе інакше – представники державної системи анонсують усе нові і нові зміни.
переглядів: 288
Тариф на електроенергію, пенсії та військовий облік: що зміниться в лютому 2025
З 1 лютого 2025 року в Україні набирає чинності низка змін у фінансовій, соціальній, військовій та економічній сферах. Громадян очікують нові правила банківських переказів, зміни у штрафах для військовозобов’язаних, оновлення тарифів на електроенергію, новий податок на авто та коригування пенсійних виплат.
переглядів: 306
Як написати якісну наукову статтю: рекомендації фахівців
31 січня у онлайн режимі Науково-дослідним інститутом публічного права організовано та проведено міжнародний науково-практичний семінар: «Підготовка наукових публікацій здобувачами освітньо-наукового рівня (доктор філософії): актуальні питання сьогодення.
переглядів: 300