Ми у Facebook
13.01.2010, 15:38

Букет та корабель із... цукерок

Квіти, бусини, фольга, стрічки, пір’я, гілочки, м’які іграшки, кошики, келихи, пляшки з шампанським та обов’язково цукерки. Усе це добро за кілька годин перетворюється у вмілих руках Алли Міркової на вітальні композиції. Букети з цукерок стали популярними серед рівнян, їх передають навіть за кордон родичам та друзям.

“Люблю дарувати радість”


Коли цьогоріч видавала подругу заміж, дуже хотіла її здивувати та подарувати щось таке, про що вона згадувала б та раділа. Почула про букети з цукерок. Чим не дивина! Вирішила замовити та вразити. Через день після замовлення забрала композицію зі статуеткою наречених, квітами та... цукерочками. А коли вітала таким солодким букетом — подруга охнула та ще довго розглядала, що то за така дивина.

Солодкі букети — справа рук рівнянки Алли Міркової. Вона зізнається, що то просто хобі. Композиції робить, щоб дарувати радість, усмішки та казку.

— Бабуся вирощувала квіти, у них був весь город. Мама продавала квіти, допомагала їй робити букети, — пригадує Алла Міркова. — У дитинстві уявляла себе флористом, але тоді цій професії не навчали. Ще у школі почала купувати різні флористичні журнали з дисками, багато взяла звідти. З часом почала робити букети з цукерок.

Раніше жінка робила композиції з цукерками винятково для близьких та знайомих, щоб привітати їх зі святами.

— У нас із чоловіком сімейний бізнес, продаємо автозапчастини, а композиції з квітів та цукерок — хобі. Робила їх, щоб привітати близьких мені людей, кожному підбирала за характером, вподобаннями. Потім почали просити такі букети знайомі знайомих, ті, хто десь їх бачив чи чув. Часто телефонують незнайомі мені люди й просять зробити щось вражаюче. Тоді розпитую для кого, з якого приводу, який вік, обумовлюємо кольорову гаму, — продовжує пані Алла. — Зазвичай один день йде на осмислення того, що має бути, якої форми, якого кольору, з яких матеріалів. Потім підбираю матеріали, дивлюся, що маю, а що по­трібно докупити, щоб скомпонувати. Купую шоколадні цукерки на кількість, прошу 15 у червоній обгортці, 20 — у білій, ще 15 — у рожевій. Продавці мене вже знають і не дивуються таким замовленням. А подруга жартує, що цукерки вибираю за обгорткою.

Кораблі попливли


Алла Міркова “споруджує” і кораблі, і злітні майданчики, а ще робить букети для наречених, навіть квіточку-самоквіточку вміє оживити.

— У подруги була річниця весілля, дуже довго думала, що таке подарувати б. Тоді придумала зробити парусник. Вони з чоловіком живуть в Італії, цього літа їздила в гості. Здивувалася, коли побачила у їхньому будинку всі свої подаровані роботи. Вони навіть цукерки не з’їли! Робила ще один кораблик хлопцеві. Він посварився з дівчиною і хотів її вразити, щоб помиритися.

- Запропонувала йому корабель з пурпуровими вітрилами. На палубі прикріпила мушлю, а у ній — флешка, на вітрилі — фотографія дівчини. А ще робила квіточку-самоквіточку. Бабуся з Рівного їхала до онуків у Росію й замовила отакий подарунок. Онуків двоє, хлопчик та дівчинка, але дарувати парну кількість квітів не прийнято, тому зробила три квітки з сімома різнокольоровими пелюстками. В одній квіточці була маленька фарфорова лялька, в іншій — машинка. Крім карамельок, там були ще чупа-чупси та снікерси. Коли дарую подарунки своїм дітям, також намагаюся їх гарно запакувати. Сину Євгену дарувала вертоліт, то зробила ще до нього злітний майданчик.

“Воюємо за цукерки”


У пані Алли підростають помічники: 11-річний син Євген та трирічна донечка Даринка. Діти люблять разом з мамою фантазувати над солодкими букетами.

— У мене є величезна коробка, де зберігаю різноманітні стрічки, фольгу, намистинки, бусинки, пір’я. Як тільки дістаю її й розкладаю усе, що там є, то діти одразу ж прибігають і починають мені допомагати, — посміхаючись, ділиться Алла Міркова. — Даринка постійно хоче примостити квіточку у букет, сину також цікаво, він також хоче допомогти. А ще у нас, буває, зникають цукерки. Частенько з Даринкою міняємося, бо їй хочеться саме ту, яку купила на букет. Буває, що воюємо за цукерки. А взагалі цукерки завжди купую із запасом — діти люблять солодке. І на кухні у нас стоїть величезна тарілка з різноманітними цукерками.

Своє захоплення рівнянка називає антидепресантом. Розповідає, що коли немає настрою — сідає за роботу. Коли букетик готовий — хочеться співати.

— У мене є подруга-психолог. Іноді щось трапиться неприємне, телефоную їй, розповідаю. А вона завжди каже: “Алло, сідай і роби якийсь букет”. І такий рецепт справді завжди допомагає, — додала Алла Міркова.





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ