Ми у Facebook
04.03.2010, 00:00

Найкраща фігуристка України виступатиме за Росію

Чотириразова чемпіонка України у парному катанні Тетяна Волосожар у найближчому майбутньому продовжить виступи за Росію.
Чотириразова чемпіонка України у парному фігурному катанні Тетяна Волосожар у найближчому майбутньому продовжить виступи за Росію.

Про це заявив президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка на прес-конференції у Києві у четвер, 4 березня.

"Сьогодні постає питання, що буде з Волосожар. І вже, відверто кажучи, є домовленість про її переїзд до Росії. Вони знайдуть партнера. Те що було вчора із Оленою Савченко, сьогодні буде із Волосожар", - сказав Бубка.

Нагадаємо, що уродженка України Олена Савченко з 2004 року виступає в парному катанні за Німеччину з Робіном Шолкови. Серед досягнень пари бронзові нагороди Олімпіади-2010, титули чемпіонів світу (2008, 2009 роки) і чемпіонів Європи (2007 - 2009 роки).

Раніше, виступаючи за Україну зі Станіславом Морозовим, Савченко була чемпіонкою світу серед юніорів у 2001 році.
 





На правах реклами

РДБК

Відпочинок у Карпатах


Актуальні новини України за сьогодні на https://www.ukr.net

Допомога ЗСУ

Останні новини

01.05, 20:30 У центрі Рівного зводять платну громадську вбиральню

01.05, 20:00 На Рівненщині готують комунальні будівлі для облаштування житла переселенцям

01.05, 19:30 Мінометника з Вараша відзначили почесною нагородою Головнокомандувача ЗСУ

01.05, 19:00 Закон підписано: держава збільшила виплати родинам загиблих добровольців

01.05, 18:30 У парку на Грабнику в Рівному приберуть аварійні об’єкти та встановлять відеоспостереження

01.05, 17:40 У Рівненській обласній дитячій лікарні планують відкрити психоневрологічне відділення

01.05, 17:00 На Рівненщині викрили схему ухилення від мобілізації: до неї причетні ексвоєнком і медики

01.05, 16:10 Жителя Вараша засудили до понад 9 років ув’язнення за організацію наркоторговельної групи

01.05, 15:20 ДНК-експертиза підтвердила загибель зниклого безвісти військового з Рівненщини

01.05, 14:30 Чоловіка, хворого на рак, судили за ухилення від мобілізації на Рівненщині