Ми у Facebook
12.03.2010, 00:00

Канадські депутати закликали світ приєднатися до вбивства тюленів і ввели обід із їхнього м'яса

Канадські депутати на знак протесту проти заборони на експорт м'яса тюленів до Європи закликали полювати на цих тварин і будуть їсти їхнє м'ясо раз на тиждень.
Канадські депутати запровадили для себе обов'язковий обід із м'яса тюленів і будуть проводити його щотижня в ресторані на Парламентському пагорбі.

Обіди, перший з яких відбудеться в середу, 10 березня, будуть протестом на заборону Європейського Союзу на імпорт м'яса тюленів і методом популяризації полювання на цих тварин.

ЄС оголосив полювання на тюленів жорстоким і негуманним і рекомендував його припинити, чим викликав обурення в Канаді. В Оттаві, навпаки, вважають негуманною заборону на полювання на цих тварин, яке давно вже вважається найважливішою статтею доходів рибальських селищ.

З огляду на це, канадські парламентарії будуть проводити обіди із м'яса тюленів щотижня. Перший обід складатиметься із закуски та ще трьох страв із тюленячим м'ясом.

При цьому обіди будуть проводитися протягом усього періоду полювання на тюленів, і з кожним разом на столі збільшуватиметься кількість м'яса.

За словами сенатора Селін Ерв'є-Пайетт, в першому "історичному" обіді візьмуть участь представники чотирьох політичних партій Канади, які, таким чином, "продемонструють міжнародній спільноті солідарність канадського парламенту з тими, хто заробляє на життя полюванням на тюленів".

Нагадаємо, у березні минулого року природоохоронні організації заявили про необхідність припинення полювання на тюленів. Приводом для цього стало полювання 25 березня 2009 року, під час якого були вбиті понад 17 тисяч тюленів.

Основним предметом промислу канадських мисливців є гренландський тюлень (Pagophilus groenlandicus Erxleben). Поширений на Білому і Баренцевому морях (Росія), навколо Гренландії і в прибережних водах Канади.

Дитинчата народжуються на початку березня. Спочатку їх хутро біле (звідси назва – бельки), а після ліньки, через три-чотири тижні, малюки змінюють колір на сірий – ці "підлітки" отримали назву "сірки". Дорослі тварини набувають характерного малюнка, схожого на арфу. Самки приносять на рік одного малюка. Саме бельки та сірки в більшості стають жертвами полювання.
 





На правах реклами